preloader
Woman
Woman
zarina
# ЖінкаУкраїни

Номінації

7

Надія Васильєва
364

Голосувати
7

Ольга Шишкіна
8196

Голосувати
7

Ольга Лигирда
2773

Голосувати
7

Наталія Кундіна
2408

Голосувати
7

Катерина Яценко
12237

Голосувати
7

Юлія Кузьменко
777

Голосувати
7

Марія Маслій
691

Голосувати
7

Тетяна Абрамова
114

Голосувати
7

Аліна Очеретяна
651

Голосувати
7

Ірина Данилевська
217

Голосувати
7

Олена Бурба
247

Голосувати
7

Світлана Ройз
3678

Голосувати
7

Наталя Холоденко
11056

Голосувати
7

Марина Гуменюк
1365

Голосувати
7

Алуніка Добровольська
17541

Голосувати
7

Разіда Ткач
1455

Голосувати
7

Леся Литвинова
1441

Голосувати
7

Марина Саприкіна
280

Голосувати
7

Євгенія Аратовська
406

Голосувати
7

Маша Єфросініна
1827

Голосувати
7

Олена Гудкова
1025

Голосувати
7

Елла Лібанова
489

Голосувати
7

Ольга Новікова
512

Голосувати
7

Ольга Балакірєва
106

Голосувати
7

Ольга Богомолець
620

Голосувати
7

Ольга Харлан
1361

Голосувати
7

Юлія Левченко
759

Голосувати
7

Дар’я Білодід
270

Голосувати
7

Олена Підгрушна
445

Голосувати
7

Ірма Вітовська
2724

Голосувати
7

Римма Зюбіна
1428

Голосувати
7

Вікторія Тігіпко
140

Голосувати
7

Оксана Линів
665

Голосувати
7

Лариса Денисенко
264

Голосувати
7

Наталія Єремєєва
3453

Голосувати
7

Олена Шуляк
145

Голосувати
7

Ірина Варагаш
2054

Голосувати
7

Ганна Луковкіна
167

Голосувати
7

Тетяна Бондарчук
1310

Голосувати
7

Олена Волошина
92

Голосувати
7

Джамала
1425

Голосувати
7

Оля Полякова
5164

Голосувати
7

Ніна Матвієнко
878

Голосувати
7

Оксана Балакшина
417

Голосувати
7

Зоя Литвин
524

Голосувати
7

Лілія Гриневич
469

Голосувати
7

Олена Малахова
337

Голосувати
7

Оксана Макаренко
168

Голосувати
7

Вікторія Тігіпко
251

Голосувати
7

Владислава Рутицька
1912

Голосувати
7

Віра Платонова
123

Голосувати
7

Ксенія Бєлкіна
1257

Голосувати
7

Алла Савченко
2041

Голосувати
7

Наталія Кузнєцова
120

Голосувати
7

Еліна Світоліна
1001

Голосувати
7

Юлія Шум
226

Голосувати
7

Маша Єфросініна
658

Голосувати
7

Тамара Марценюк
6156

Голосувати
7

Оксана Бруй
1152

Голосувати
7

Оксана Краєвська
1231

Голосувати
7

Тетяна Ярошенко
1112

Голосувати
7

Ольга Поркуян
6121

Голосувати
7

Руслана Мудрик
1188

Голосувати
7

Світлана Стрельчук
13691

Голосувати
7

Світлана Пилипів
1866

Голосувати
7

Тамара Бишенко
19275

Голосувати
7

Ольга Войникова
20017

Голосувати
7

Валерія Чачибая
92

Голосувати
7

Тетяна Єфименко
101

Голосувати
7

Лєра Бородіна і Сабіна Мусіна
3491

Голосувати
7

Надя Дорофєєва
5073

Голосувати

ЕКСПЕРТИ НОМИНАЦІЇ

image
Олександр Бабляк

Доктор медичних наук, лікар вищої категорії, керівник центру кардіохірургії «Добробут». Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, після чого отримав ще одну освіту вже закордоном: Department of Cardiothoracic Surgery, Royal North Shore Hospital, Sydney, Australia. Є діючим членом Асоціації серцевосудинних хірургів України та EACTS (Європейська Асоціація кардіоторакальних хірургів). Спеціалізується на коронарному шунтуванні, протезуванні клапанів серця, пластиці клапанів серця, хірургії складних вроджених вад серця.

image
Борис Івнєв

Лікар-психотерапевт вищої категорії, д. м. н., професор. Працював деканом медичного факультету №1, першим проректором Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, професором кафедри фізіології НМУ ім. О.О. Богомольця. На даний час виконує обов’язки ректора Київського медичного університету. Автор 4-х наукових монографій, 205 наукових статей, член Європейського товариства нейронаук, Міжнародної асоціації хвороби Альцгеймера, Українського фізіологічного товариства, член Президії Асоціації психіатрів та психоаналітиків України, член Європейського товариства гіпноза в медицині (European Society of Hypnosis – ESH), представник від України в ESH, член міжнародного товариства гіпнозу (International Society of Hypnosis – ISH). Лауреат премії НАМН України за дослідження хвороби Альцгеймера.

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Генеральний директор Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала разом з українською художницею Оленою Онуфрів бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Владимир Цой

Президент МТІ («Інтертоп», магазини Ecco, Geox, Plato), успішно співпрацює з провідними IT-виробниками оргтехніки, телекомунікаційного, презентаційного та офісного обладнання. Також Володимир Цой розвиває в Україні бутики преміум-класу Ermenegildo Zegna і Bally, ювелирная сеть Pandora.

image
Ігор Кабузенко

Керуючий партнер Ward Howell Україна, голова українського офісу Ward Howell. Відповідає за міжнародну експансію компанії. Один з найбільш шанованих експертів у галузі пошуку топ-менеджерів і незалежних директорів в Україні. Реалізував понад 150 проектів з пошуку менеджерів вищої ланки для банків і інвестиційних фондів, а також для девелоперських, роздрібних, аграрних, IT, телекомунікаційних, фармацевтичних та FMCG компаній.

image
Михайло Риган

Заслужений лікар України, травматолог-ортопед вищої категорії, володіє всіма сучасними методами діагностики і лікування захворювань опорно-рухової системи. Автор понад 50 наукових, навчальних методичних робіт, монографії. Першим в Україні виконав і успішно впровадив в клінічну практику ряд малоінвазивних артроскопічних операцій.

image
Ганна Вовченко

Головний лікар МЦ «Сучасна ортопедія», к. м. н., старший науковий співробітник, автор понад 130 наукових робіт, має 3 патенти на винаходи, ортопед-травматолог вищої категорії, вчений, автор книги «Путівник з ультразвукової діагностики опорно-рухового апарату». Однією з перших в Україні почала займатися ультразвуковою діагностикою тазостегнових суглобів у новонароджених. Оперативною діагностикою і корекцією навантажень ставить на ноги професійних спортсменів після отриманих ними травм.

image
Валерій Ославський

Хірург-травматолог, працює в міській клінічній лікарні № 11 м. Одеси та займає посаду одного із співведучих проекту «Я соромлюся свого тіла» на телеканалі СТБ. Мріє довести, що в Україні є не гірші фахівці, а іноді, навіть, і кращі, ніж закордонні медики. Вважає, що найбільш поширена причина того, що люди запускають свої хвороби, – відсутність культури здорового способу життя. А після перегляду проекту глядачі навчаться уважно ставитися до себе та до ранніх ознак появи проблем в організмі, зрозуміють, де і як потрібно проводити діагностику, до якого лікаря звертатися в тому чи іншому випадку.

image
Лариса Бойченко

Лікар вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог, невролог, УЗ-діагност з 22-річним досвідом роботи, автор унікальної методики оздоровлення організму. Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова за фахом педіатрія. Потім пройшла навчання в клінічній ординатурі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика за фахом гастроентерологія. Там же отримала спеціальність лікаря-невролога та УЗ-діагностики. Працювала завідуючою неврологічним відділенням реабілітаційного центру в Житомирі і викладала в Вінницькому національному медичному університеті ім. М. Пирогова на кафедрі післядипломної освіти. Наразі займає посаду головного лікаря медичної клініки «Лад».

image
Людмила Шуменюк

Акушер-гінеколог вищої категорії зі стажем роботи понад 25 років, провідний медичний експерт телевізійних проектів «Я соромлюся свого тіла», «Давай поговоримо про секс», «За живе». Також працює в МЦ «Клініка Нова».

image
Ірина Гуцал

Директор МБО «Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua). Експерт в розробці та реалізації соціальних та благодійних проектів. З липня 2012 року Ірина очолила Міждународний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності».

image
Валерій Геєць

Директор Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України», академік НАН України, професор, доктор економічних наук.

image
Ігор Манцуров

Директор Інституту системних статистичних досліджень, член-кореспондент НАН України. Міжнародний експерт з проблем розвитку національних економік та інституційних перетворень Міжнародної організації з міграції (МОМ), Міжнародної організації праці (МОП) та Організації Об'єднаних Націй — UNDP-UNOPS.

image
Мирослава Солдак

Учений секретар Інституту економіки промисловості НАН України, кандидат економічних наук.

image
Ніна Хумарова

Учений секретар Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, доктор економічних наук, старший науковий співробітник.

image
Андрій Коваленко

Учений секретар Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України».

image
Анатолій Колот

Проректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, професор, доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

image
Веста Малолітнева

Учений секретар Інституту економіко-правових досліджень НАН України, кандидат юридичних наук.

image
Поліна Нюхіна

Директор Українського форуму благодійників. З 2005 року Форум об’єднує учасників задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва в Україні і виступає двигуном партнерського руху благодійників.

image
Любов Лоріашвілі

Головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрист, психолог. Тренер БФ журналу «Единственная».

image
Наталія Теленкова

Голова комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні. Працює у компанії з 1998 року. Очолює комітет з моменту його заснування у 2004 році. Завданнями комітету є втілення цінностей та принципів соціального інвестування глобальної компанії EY на локальному рівні, розробка та реалізація соціальних проектів, в тому числі проектів корпоративного волонтерства. Проекти компанії спрямовано на розвиток та оздоровлення суспільства, а саме: популяризація практик відповідального бізнесу, освітні програми для молоді, ініціативи щодо зменшення негативного впливу на довкілля, благодійні програми.

image
Соломія Вітвіцька

Телеведуча, куратор соціально-мультимедійного проекту ТСН и журналу VIVA! «Переможці», волонтер і активний організатор яскравих соціальних проектів в країні. Переможець премії «Жінка України 2016» категорії Соціальний вклад.

image
Сергій Кузін

Радіоведучий, музикант, шоумен, продюсер. Ведучий ранкового шоу «Камтугеза» на «Радіо Рокс» разом з Сонею Сотник.

image
Юлія Михайлова

Директор Благодійної організації «Благодійний фонд журналу "Единственная"», співавтор декількох адаптаційних програм для вихованців шкіл-інтернатів, інтерактивних таборів та інших соціально-важливих проектів.

image
Дмитро Карпачов

Практикуючий психолог, коучер, сертифікований бізнес-тренер міжнародної категорії, провідний соціальних проектів на каналі СТБ.

image
Кирило Куницький

Експерт в області систематизації бізнесу, побудови сильних команд, підвищення ефективності маркетингу і продажів. Засновник Школи системного бізнесу «Бізнес-Конструктор», автор і ведучий навчальних програм для власників, топ-менеджерів, HR-менеджерів компаній.

image
Дмитро Штефан

Гештальт-терапевт, дитячий психолог 2015-2017 Caritas Odessa. Психолог проекту Child Friendly Space. Займається адаптацією дітей переселенців із зони військових дій. Ведучий навчальний програм підготовки психологів у гештальт підході. Супервайзер.

image
В'ячеслав Смірнов

Лікар-терапевт, військовий терапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини, професійний викладач йоги і систем оздоровлення. Закінчив Вінницький медичний університет та Київську військово-медичну академію. Сертифікований Міжнародною федерацією йоги (IYF) інструктор. Спеціаліст в області кінезіології, остеопатії і рефлексотерапії. Творець авторської Школи йоги і систем оздоровлення та Центру йоги і систем оздоровлення «YogaLife» в Києві. Автор книги «Живи енергійно!», що стала бестселером на Озон в темах здоров'я і спорт, та досить великої кількості публікацій і передач з питань здоров'я та оздоровлення, йога-терапії, теорії і практики йоги і оздоровчих систем. Розробив ряд унікальних оздоровчих, тренувальних і розвиваючих програм, які увібрали в себе кращі досягнення традиційних шкіл йоги, цигун, сучасної психофізіології та медицини. Проводить живі і онлайн-тренінги, через які пройшло більше 10 000 чоловік.

image
Тетяна Петрашова

Головний редактор журналу «Диетика», краніосакральний терапевт, викладач Інституту інтегративної психології та психотерапії, член ради Академії цілісного світогляду.

image
Євген Тичковський

Лікар-психотерапевт, травматерапевт, лікар-псіхотерапевт. Спеціалізація травматерапія (лікування наслідків перенесених подій, що травмують психіку людини). Практикуючий психотерапевт з 1984 року.

image
Олег Чабан

Психотерапевт, клінічний психолог, д. м. н., професор. Завідувач кафедри психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О. О. Богомольця.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Світлана Калашнікова

Директор Інституту вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор.

image
Олексій Греков

Співзасновник приватної школи Афіни, директор зі стратегічного розвитку, інноватор.

image
Олександр Елькін

Голова ради Громадської організації «ЕдКемп Україна», радник міністерства освіти і науки України з інновацій і горизонтальних зв’язків в освіті, голова підкомітету середньої освіти Громадської ради МОНУ, канд. техн. наук, входить до складу журі Премії Global Teacher Prize.

image
Віктор Громовий

Український педагог-практик, освітній експерт, публіцист, шеф-редактор порталу «Освітня політика».

image
Макс Бакшаев

Дослідник дитинства і освіти. Блогер-журналіст. Дослідник-натхненник незалежних шкіл.

image
Тетяна Стус

Дитяча письменниця, арт-менеджерка, літературознавець, засновниця та керівниця проекту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», громадський діяч при МОН, одна з ініціаторів нових Хрестоматій та реформ у молодшій школі.

image
Денис Блощинський

Співзасновник Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», співзасновник івент-агенції 42, громадський активіст, лідер гурту Nesprosta.

image
Олена Говорова

Легкоатлетка, ведуча TV-проектів, популяризатор спорту. Призер Олімпійських ігор (2000 р.) і чемпіонату світу в потрійному стрибку. Голова комісії атлетів НОК України.

image
Андрій Пятов

Воротар збірної України та ФК «Шахтар». У національній команді вже десятиліття займає пост №1, рекордсмен «сухої» серії (752 хвилини поспіль без голів). З «Шахтарем» став 7-кратним Чемпіоном України і виграв Кубок УЄФА-2009, єдиний єврокубковий трофей незалежної України.

image
Олена Петрова

Одна з найтитулованіших спортсменок України в зимових видах спорту. 10-кратний призер чемпіонатів світу з біатлону, володарка єдиного в історії «срібла» України на зимових Олімпійських іграх (Нагано-1998).

image
Станіслав Медведенко

Єдиний в Україні чемпіон Національної баскетбольної асоціації: 2001, 2002, в складі «Лос-Анджелес Лейкерс». Ініціатор спортивних соціальних проектів.

image
Денис Силантьєв

Перший українець, який отримав нагороду «Кращий плавець Європи» (1998 р.). Чемпіон світу та Європи, призер Олімпіади. Депутат Верховної Ради, голова міжфракційного об'єднання «Здорова нація».

image
Жан Беленюк

Чемпіон світу, срібний медаліст Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби.

image
Олексій Пономаренко

Головний редактор «Спорт Сегодня».

image
Ганна Луковкіна

Автор і організатор «Всі. Свої ». Раніше Аня займалася організацією концертів. А ле вона завжди мріяла мати свій бізнес і, коли починала свій проект, вірила, що все вийде. Вона вміє знаходити радість в простих речах, ставити реальні цілі і не боїться нових викликів.

image
Юлія Савостіна

Автор проекту «У пошуках Made in Ukraine», журналіст, блогер. Юлія точно знає, що блондинки можуть все. Юлія запросто може розповісти, як прожити більше року, купуючи тільки українську продукцію, а також знаходити в Україні незвичайні проекти. Вона впевнена, українці можуть робити якісні і цікаві товари.

image
Ліза Краснова

Відомий український б'юті-блогер. Саме вона одна з перших в Україні ризикнула присвятити свою професійну діяльність блогерству. І не помилилася.

image
Ольга Боднар

Головний редактор beauty.ua, блогер, молода мама і просто чарівна дівчина, яка знає про красу абсолютно все, і навіть більше. Вона не боїться тестувати усі новинки б'юті-індустрії, щоб потім розповісти, на що потрібно звернути увагу, а що варто проігнорувати.

image
Леся Патока

Зоряний стиліст, дизайнер, керівник творчої майстерні Patoka Studio. Леся працює з найвідомішими зірками українського шоу-бізнесу.

image
Надія Матвєєва

Відома телеведуча проектів «Все буде добре» і «Все буде смачно». Щодня Надія запрошує до себе в студію відомих людей, щоб поговорити на теми, що хвилюють кожну дівчину чи жінку.

image
Дарія Шаповалова

Журналіст, громадський діяч, засновниця і креативна директорка міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. До того ж, Даша – засновниця сайтів FW-daily.com і Dariasdiaries.com, засновниця єдиного приватного освітнього проекту в Україні у сфері моди Kiev Fashion Institute та співзасновниця міжнародного шоурума More Dash.

image
Анатолій Криволап

Український художник, майстер нефігуратовного живопису і пейзажу. Його картини виставляються, продаються і колекціонуються по всьому світу. У 2011 році на аукціоні Philips його полотно «Кінь. Ніч» було продано за $ 121 343. Після цього Анатолій Криволап офіційно став найдорожчим і найуспішнішим художником України.

image
Андрій Куликов

Голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- і телеведучий, перекладач, медіа-експерт, медіа-тренер. За плечима багаторічна робота у Великобританії, Лондоні старшим продюсером Української служби радіо ВВС. Кілька разів був лауретом премії «Телетріумф» як ведучий і у складі команди програми «Свобода слова».

image
Михайло Слабошпицький

Класик сучасної української літератури, критик, прозаїк і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії та ще дев'яти премій (імені Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та ін.). Виконавчий директор Ліги українських меценатів, один із засновників міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

image
Влад Троїцький

Український режисер, драматург і актор. Засновник, продюсер, художній керівник, режисер, актор ЦСМ «ДАХ». Засновник етно-хаус гурту «ДахаБраха» і фрік-кабаре Dakh Daughters. Засновник, організатор та душа аудіо-музично-візуально-театрально-філософського проекту «ГогольFEST».

image
Олег Панюта

Журналіст, ведучий аналітичної телепрограми «События недели» на телеканалі «Україна». Професіонал, який нажає перевагу роботі у прямому ефірі. На його рахунку численні ексклюзивні інтерв'ю.

image
Кирило Шарапов

Талановитий український скрипаль, ідейний натхненник і музикант квартету Kiev-Tango-Project – одного з найяскравіших колективів в нашій країні, що виконує твори у жанрі танго.

image
Мирослава Макаревич

Дитяча письменниця, журналіст. Мирослава співробітничала з міжнародними інформаційними агентствами BBC та Reuters, працювала на посаді головного редактора у видавничих будинках HFS, Sanoma Media Ukraine, Edipresse Media. Зараз очолює один з журналів Edipresse Media – Destinations.Ukraine.

image
Сергій Картина

Режисер, засновник і власник одного з найбільш креативних і успішних event-агентств країни S*EVENT, що прославилося своїми івентами як в Україні, так і за кордоном.

image
Світлана Легка

Президент ТОВ Event-агенції «S.A.L.-Show» і компанії «S.A.L.-Rent», генеральний директор концертного агентства «Укртурконцерт», доцент інституту кіно та телебачення КНУКіМ, заслужений працівник культури, кандидат історичних наук, телепродюсер. Також Світлана являється віце-президентом Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України».

image
Дмитро Феліксов

Керівник компанії «Вірус мьюзік» з 1999 року і Concert.ua з 2012 року. Організатор найбільших фестивалів електронної музики Global Gathering, Sensation, Armin Only, а також турів груп Монатік, Бумбокс і Brutto.

image
Павло Шилько

Відомій український продюсер, співзасновнік та генеральний продюсер Національної Музичної премії «YUNA». Офіційний речник та режисер телеголосування конкурсу «Євробачення - 2017», ведучий «Євробачення - 2005» в Україні. Засновник серії музичних шоу «My tribute show». Теле - , радіоведучий, конферансьє.

image
Андрій Ногін

Генеральний продюсер FinalCutMedia, F Films, продюсер телепроекту «Світське життя», засновник JetSetter.ua

image
Дарія Дейниченко

Директор департаменту виробництва телевізійних програм ТОВ «Теле Про»(телеканал «Україна »). Креативний продюсер проекту про життя зірок шоу-бізнесу «Зірковий шлях», скріптед-реаліті «Реальна містика», «Шоу Братів Шумахерів». В активі Дарії створення таких проектів каналу «Україна», як трансляції церемонії «Оскар», «Ранок з« Україною », трансляція церемонії «Телетріумф-2012», футбольного шоу «Великий футбол», присвяченого Чемпіонату Європи з футболу - 2012, «Телезірка-2013»,«Як дві краплі», «Співай як зірка».

image
Ганна Петрова

Засновниця коворкінгу KyivWorking, освітнього центру для підприємців StartUP Ukraine, спільноти SelfMade Woman і бізнес-табору Made in Ukraine.

image
Іванна Слабошпицька

Головна редакторка журналу VIVA!

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.