preloader

ЕКСПЕРТИ НОМИНАЦІЇ “КУЛЬТУРА”

Анатолій Криволап

Український художник, майстер нефігуратовного живопису і пейзажу. Його картини виставляються, продаються і колекціонуються по всьому світу. У 2011 році на аукціоні Philips його полотно «Кінь. Ніч» було продано за $ 121 343. Після цього Анатолій Криволап офіційно став найдорожчим і найуспішнішим художником України.

Андрій Куликов

Голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- і телеведучий, перекладач, медіа-експерт, медіа-тренер. За плечима багаторічна робота у Великобританії, Лондоні старшим продюсером Української служби радіо ВВС. Кілька разів був лауретом премії «Телетріумф» як ведучий і у складі команди програми «Свобода слова».

Михайло Слабошпицький

Класик сучасної української літератури, критик, прозаїк і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії та ще дев'яти премій (імені Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та ін.). Виконавчий директор Ліги українських меценатів, один із засновників міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

Влад Троїцький

Український режисер, драматург і актор. Засновник, продюсер, художній керівник, режисер, актор ЦСМ «ДАХ». Засновник етно-хаус гурту «ДахаБраха» і фрік-кабаре Dakh Daughters. Засновник, організатор та душа аудіо-музично-візуально-театрально-філософського проекту «ГогольFEST».

Олег Панюта

Журналіст, ведучий аналітичної телепрограми «События недели» на телеканалі «Україна». Професіонал, який нажає перевагу роботі у прямому ефірі. На його рахунку численні ексклюзивні інтерв'ю.

Кирило Шарапов

Талановитий український скрипаль, ідейний натхненник і музикант квартету Kiev-Tango-Project – одного з найяскравіших колективів в нашій країні, що виконує твори у жанрі танго.

Мирослава Макаревич

Дитяча письменниця, журналіст. Мирослава співробітничала з міжнародними інформаційними агентствами BBC та Reuters, працювала на посаді головного редактора у видавничих будинках HFS, Sanoma Media Ukraine, Edipresse Media. Зараз очолює один з журналів Edipresse Media – Destinations.Ukraine.

6

Анатолій Криволап

6

Андрій Куликов

6

Михайло Слабошпицький

6

Влад Троїцький

6

Олег Панюта

6

Кирило Шарапов

6

Мирослава Макаревич

Номінанти "КУЛЬТУРА"

7

Ірма Вітовська

Дізнатися більше
7

Римма Зюбіна

Дізнатися більше
7

Вікторія Тігіпко

Дізнатися більше
7

Оксана Линів

Дізнатися більше
7

Лариса Денисенко

Дізнатися більше