preloader

ЕКСПЕРТИ НОМИНАЦІЇ “МОДА ТА КРАСА”

Ганна Луковкіна

Автор і організатор «Всі. Свої ». Раніше Аня займалася організацією концертів. А ле вона завжди мріяла мати свій бізнес і, коли починала свій проект, вірила, що все вийде. Вона вміє знаходити радість в простих речах, ставити реальні цілі і не боїться нових викликів.

Юлія Савостіна

Автор проекту «У пошуках Made in Ukraine», журналіст, блогер. Юлія точно знає, що блондинки можуть все. Юлія запросто може розповісти, як прожити більше року, купуючи тільки українську продукцію, а також знаходити в Україні незвичайні проекти. Вона впевнена, українці можуть робити якісні і цікаві товари.

Ліза Краснова

Відомий український б'юті-блогер. Саме вона одна з перших в Україні ризикнула присвятити свою професійну діяльність блогерству. І не помилилася.

Ольга Боднар

Головний редактор beauty.ua, блогер, молода мама і просто чарівна дівчина, яка знає про красу абсолютно все, і навіть більше. Вона не боїться тестувати усі новинки б'юті-індустрії, щоб потім розповісти, на що потрібно звернути увагу, а що варто проігнорувати.

Леся Патока

Зоряний стиліст, дизайнер, керівник творчої майстерні Patoka Studio. Леся працює з найвідомішими зірками українського шоу-бізнесу.

Надія Матвєєва

Відома телеведуча проектів «Все буде добре» і «Все буде смачно». Щодня Надія запрошує до себе в студію відомих людей, щоб поговорити на теми, що хвилюють кожну дівчину чи жінку.

Дарія Шаповалова

Журналіст, громадський діяч, засновниця і креативна директорка міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. До того ж, Даша – засновниця сайтів FW-daily.com і Dariasdiaries.com, засновниця єдиного приватного освітнього проекту в Україні у сфері моди Kiev Fashion Institute та співзасновниця міжнародного шоурума More Dash.

6

Ганна Луковкіна

6

Юлія Савостіна

6

Ліза Краснова

6

Ольга Боднар

6

Леся Патока

6

Надія Матвєєва

6

Дарія Шаповалова

Номінанти "МОДА ТА КРАСА"

7

Марія Маслій

Дізнатися більше
7

Тетяна Абрамова

Дізнатися більше
7

Аліна Очеретяна

Дізнатися більше
7

Ірина Данилевська

Дізнатися більше
7

Олена Бурба

Дізнатися більше