preloader

ЕКСПЕРТИ НОМИНАЦІЇ “ШОУ-БІЗНЕС”

Сергій Картина

Режисер, засновник і власник одного з найбільш креативних і успішних event-агентств країни S*EVENT, що прославилося своїми івентами як в Україні, так і за кордоном.

Світлана Легка

Президент ТОВ Event-агенції «S.A.L.-Show» і компанії «S.A.L.-Rent», генеральний директор концертного агентства «Укртурконцерт», доцент інституту кіно та телебачення КНУКіМ, заслужений працівник культури, кандидат історичних наук, телепродюсер. Також Світлана являється віце-президентом Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України».

Дмитро Феліксов

Керівник компанії «Вірус мьюзік» з 1999 року і Concert.ua з 2012 року. Організатор найбільших фестивалів електронної музики Global Gathering, Sensation, Armin Only, а також турів груп Монатік, Бумбокс і Brutto.

Павло Шилько

Відомій український продюсер, співзасновнік та генеральний продюсер Національної Музичної премії «YUNA». Офіційний речник та режисер телеголосування конкурсу «Євробачення - 2017», ведучий «Євробачення - 2005» в Україні. Засновник серії музичних шоу «My tribute show». Теле - , радіоведучий, конферансьє.

Андрій Ногін

Генеральний продюсер FinalCutMedia, F Films, продюсер телепроекту «Світське життя», засновник JetSetter.ua

Дарія Дейниченко

Директор департаменту виробництва телевізійних програм ТОВ «Теле Про» (телеканал «Україна»). Креативний продюсер проекту про життя зірок шоу-бізнесу «Зірковий шлях», скріптед-реаліті «Реальна містика», «Шоу Братів Шумахерів». В активі Дарії створення таких проектів каналу «Україна», як трансляції церемонії «Оскар», «Ранок з« Україною », трансляція церемонії «Телетріумф-2012», футбольного шоу «Великий футбол», присвяченого Чемпіонату Європи з футболу - 2012, «Телезірка-2013»,«Як дві краплі», «Співай як зірка».

Іванна Слабошпицька

Головна редакторка журналу VIVA!

6

Сергій Картина

6

Світлана Легка

6

Дмитро Феліксов

6

Павло Шилько

6

Андрій Ногін

6

Дарія Дейниченко

6

Іванна Слабошпицька

Номінанти "ШОУ-БІЗНЕС"

7

Оля Полякова

Дізнатися більше
7

Ніна Матвієнко

Дізнатися більше
7

Маша Єфросініна

Дізнатися більше
7

Надя Дорофєєва

Дізнатися більше