preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування завершено

Надія Васильєва

Надія працює членом Наглядових Рад в Діджитал Індустрії, і разом з тим є надихаючим лідером жіночої топ-менеджерської ініціативи WELDI з розвитку навичок вищого керівництва жінок. Маючи колоссальний досвід в сферах проджект-менеджменту, управління персоналом та стратегічного планування, вона встигає підтримувати баланс між часом на роботі та родиною. Надія має вражаючий послужний список – від Голови корпоративного бізнесу в компанії «Київстар» та посади Генерального директора в міжнародній корпорації Amway до посади Генерального Директора Чорноморського регіону Microsoft. Надія отримала економічну та юридичну освіту у Київському національному університеті ім Т. Г. Шевченка, є кандидатом економічних наук, має ступінь магістра міжнародного права (Київський інститут міжнародних відносин). Також вона отримала ступінь EMBA (Executive Master of Business Administration), диплом Британського інституту маркетингу (Charted Institute of Marketing), а нещодавно - спеціалізацію з корпоративного управління у Kellogg Executive Education School.

Олена Волошина

Очоливши українське представництво Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в 1998 році, Олена Віталіївна увійшла в топ вітчизняних менеджерів вищої ланки, що мотивують і розкривають потенціал людей, компаній, країни. «Вважаю за краще, щоб люди спочатку «включали мізки», пробували самостійно знайти рішення проблеми. А якщо не виходить, то мої двері завжди відчинені», - говорить про себе Олена. Чесність, порядність, відвертість і довіра для неї складають основу успішного ділового партнерства. Багато в чому завдяки її професіоналізму і принципам, IFC, компанія, що надавала в Україні лише консультативні програми, в даний час стала одним з найбільших іноземних інвесторів в країні, розвиваючи і підтримуючи аграрні, енергозберігаючі та банківські проекти.

Владислава Рутицька

Владислава Рутицька – віце-президент SigmaBleyzer Investment Group та член Національної Ради Реформ. 2 роки працювала на посту заступника міністра аграрної політики та промисловості України. Має ступінь MBA Единбурзького університету, кандидат технічних наук, доцент Київського Національного Університету ім. Т. Г. Шевченко, член координаційної ради ASPEN Ukraine, член об’єднання реформаторів РЕМБУС. Відкрила більше 11 нових експортних ринків України в 2014-16 р.р. Сама Владислава говорить про себе так: «Я думаю, що за мене краще скажуть не слова – а результати моїх дій. Моїми найважливішими шанувальниками та критиками одночасно є мої діти, а джерелом натхнення та підтримки – мій чоловік Костянтин. Більше всього в людях я поважаю чесність та силу волі. І вважаю, що в епоху, коли суспільство більше всього бажає «хліба та видовищ» не варто забувати, що найголовніша цінність – це посмішка та підтримка наших близьких. Я вважаю, що «рух – це життя» і ніколи не можна зупинятися на досягнутому. Прагнення до нових знань та отримання нового досвіду – безцінне». Як наслідок роботи Владислави на посту замміністра МінАгроУкраїни в 2017 році були імплементовані проекти під Кредит Європейського Інвестиційного Банку на 400 млн. евро та отримано Україною квот на українську кукурудзу, ячмінь, оброблене зерно, овес, мед та виноградний сік. В листопаді 2017 року в ролі віце-президента SigmaBleyzer Владислава дала старт в Україні інвестиційному фонду, який буде орієнтовано на енергетичну галузь, залучила до партнерства компанію-інвестора, що володіє більше ніж двома сотнями свердловин в США.

Віра Платонова

Генеральний директор MasterCard в Україні, Грузії, Молдові та країнах Центральної Азії. Почала роботу в українському офісі Mastercard Europe з 2010 року. З травня 2014 року також очолює представництво Mastercard в Молдові, а з жовтня 2015 року — в Грузії та країнах Центральної Азії. До Mastercard займала керівні позиції в профільних компаніях і банках. З відзнакою закінчила Інститут Міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Під керівництвом Віри Mastercard тричі визнано кращою платіжною системою в Україні. В 2017 році компанія підтверджує лідерські позиції на ринку України, активно підтримує розвиток українських міст в рамках концепції smart city. Разом з командою запустила унікальне рішення MetroPass в Київському метрополітені, безконтактні оплати були також впроваджені в Київському зоопарку. Віра вивела Україну на 2 місце в Європі по частоті використання глобальної платформи цифрових гаманців Masterpass, впровадила першу в Україні інкубаційну програму для фітнес-стратапів Fintech Master разом з 1991 Open Data Incubator та при підтримці НБУ. Заміжня, має доньку, захоплюється подорожами, йогою та бігом.

Алла Савченко

Старший партнер / Президент BDO в Україні. Алла Савченко є засновником однієї з найбільших аудиторських компаній в Україні, яка вже 20 років входить до світової мережі BDO, що є п’ятою в світі та представлена в 162 країнах. Створила ряд успішних компаній, в т.ч. видавництво ділової літератури “Баланс Бізнес Букс”, онлайн-магазин «Бізнес-книга», освітню компанію «Business Educational Alliance», ініціювала проект української локалізації та впровадження міжнародної ERP-системи SAP Business One. Бере активну участь у розбудові та модернізації професії бухгалтера та аудитора, заснувала Федерацію професійних бухгалтерів і аудиторів України, яку очолювала протягом 6 років. Була першим президентом Міжнародної регіональної федерації бухгалтерів і аудиторів «Євразія». Зараз разом з командою однодумців розпочала амбітний проект по консолідації професіоналів в сфері бухобліку та аудиту, якіх наразі в УкраЇні блізько півмілліона. Голова НаглядовоЇ Ради Федерації Бухгалтерів та аудиторів Україні (ФПБАУ), де зараз ініціювала створення «Альянса Соціальніх бізнесів» для вимушених переселенців та учасників АТО. В рамках Альянсу будут надаватися послуги бухгалтерського аутсорсінгу, підбору персоналу, онлайн навчання. Заслужений економіст України.

6

Надія Васильєва

6

Олена Волошина

6

Владислава Рутицька

6

Віра Платонова

6

Алла Савченко

Експерти номінації "БІЗНЕС. МЕНЕДЖМЕНТ"

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Генеральний директор Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала разом з українською художницею Оленою Онуфрів бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Владимир Цой

Президент МТІ («Інтертоп», магазини Ecco, Geox, Plato), успішно співпрацює з провідними IT-виробниками оргтехніки, телекомунікаційного, презентаційного та офісного обладнання. Також Володимир Цой розвиває в Україні бутики преміум-класу Ermenegildo Zegna і Bally, ювелирная сеть Pandora.

image
Ігор Кабузенко

Керуючий партнер Ward Howell Україна, голова українського офісу Ward Howell. Відповідає за міжнародну експансію компанії. Один з найбільш шанованих експертів у галузі пошуку топ-менеджерів і незалежних директорів в Україні. Реалізував понад 150 проектів з пошуку менеджерів вищої ланки для банків і інвестиційних фондів, а також для девелоперських, роздрібних, аграрних, IT, телекомунікаційних, фармацевтичних та FMCG компаній.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Ганна Петрова

Засновниця коворкінгу KyivWorking, освітнього центру для підприємців StartUP Ukraine, спільноти SelfMade Woman і бізнес-табору Made in Ukraine.

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.