preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування за номінанток

683 голосів
Наталія Єремєєва

Наталія – засновниця компанії Stekloplast, член ради директорів Спілки українських підприємців. За 20 років в бізнесі Наталія побудувала успішну компанію з виробництва металопластикових вікон, яка на сьогоднішній день є лідером українського ринку світлопрозорих конструкцій. Серед проектів компанії – будівлі, які можна порівняти з красивими світовими комплексами: ТЦ «Лавина Молл», ЦУМ (засклений купол будівлі), КВЦ «Парковий». «Уже понад 20 років показую всьому світу, що українські архітектори, конструктори та інженери здатні будувати дуже гідні будівлі – конструктивно складні, неймовірно світлі і красиві. І все більше і більше захоплююсь цим процесом», – говорить Наталія. Нарівні з розвитком підприємництва в Україні Stekloplast активно розвиває експорт в Казахстані, Бельгії, Австрії та Німеччині.

75 голосів
Олена Шуляк

Керує Midland Development Ukraine, обіймає посаду генерального директора вже понад чотири роки. Зарекомендувала себе блискучим топ-менеджером, створюючи активи в сфері комерційної нерухомості, збільшуючи прибуток і вартість компанії. Профільна діяльність Midland Development Ukraine полягає в інвестуванні та професійному розвитку об'єктів нерухомості в нашій країні. Олена має ступінь магістра з бізнес-адміністрування, сертифікований аудитор з 1999 року.

742 голосів
Ірина Варагаш

Ірина – президент компанії «Еконія». 16 років тому, коли жодне українське підприємство не займалося випуском дитячої води, на базі компанії «Аква-еко» разом з чоловіком Олексієм Денисенко створила виробництво спеціальної дитячої води «Малятко». Цікаво, що натхненником послужив старший син Ірини та Олексія (свого часу хлопчика довелося перевести на штучне вигодовування). Ось уже більше дев'яти років «Малятко» успішно випускає завод в Черкаській області, м. Золотоноша. Завдяки екологічно чистим водним ресурсам і хорошій сировинній базі, виробництво розвивається і росте. У 2008 році була створена нова компанія «Еконія», керівником якої стала Ірина Варагаш. На сьогодні ТМ «Малятко» включає в себе виробництво не тільки води, а й інших дитячих продуктів харчування: печива, соків, пюре та каші.

77 голосів
Вікторія Тігіпко

Вікторія – бізнес-леді, засновник та керуючий партнер венчурного фонду ТА Ventures, засновник волонтерської ініціативи з навчання дітей програмуванню Code Club UA, організатор форуму IDCEE День інвестора. Головне для неї – це професіоналізм та постійна робота над собою, що дозволяє успішно керувати «чоловічим» бізнесом в ІТ-індустрії. Крім цього Вікторія заснувала Одеський міжнародний кінофестиваль, а також Українську Кіноакадемію (премія "Золота Дзиґа"). За 8 років існування ОМКФ став найбільшим глядацьким кінофестивалем у Східній Європі.

256 голосів
Лєра Бородіна і Сабіна Мусіна

Дві подруги Лєра Бородіна і Сабіна Мусіна в 2015 році відкрили в Києві перший б’юті-бар G.Bar. За їхнім задумом, G.Bar не пропонував дівчатам кардинальних змін – основними послугами стали бездоганний макіяж, укладка волосся, манікюр та педікюр. Але за два роки G.Bar став настільки популярним, що Лєра та Сабіна відкрили б’юті бари ще в 4-х містах України та в 4-х за її межами (Астана, Бішкек, Москва та Санкт-Петербург). Найближчим часом G.Bar відкриється також в Одесі, Кременчуці, Братиславі та Варшаві. Також, за цей час, в б’юті-барі розширили меню послуг фарбуванням волосся та професійним доглядом за ним. На цьому дівчата не зупинилися і пішли ще далі: у листопаді 2017 року запустився додаток G.Bar на базі iOS (на базі Android – незабаром) для мобільних телефонів. Тепер записатися на укладку або манікюр можна всього в кілька кліків. Також з його допомогою можна довідатися про ціни на ті чи інші послуги G.Bar, ознайомитися з відгуками та рекомендаціями клієнтів та інше.

6

Наталія Єремєєва

6

Олена Шуляк

6

Ірина Варагаш

6

Вікторія Тігіпко

6

Лєра Бородіна і Сабіна Мусіна

Експерти номінації "БІЗНЕС. ПІДПРИЄМНИЦТВО"

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Генеральний директор Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала разом з українською художницею Оленою Онуфрів бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Владимир Цой

Президент МТІ («Інтертоп», магазини Ecco, Geox, Plato), успішно співпрацює з провідними IT-виробниками оргтехніки, телекомунікаційного, презентаційного та офісного обладнання. Також Володимир Цой розвиває в Україні бутики преміум-класу Ermenegildo Zegna і Bally, ювелирная сеть Pandora.

image
Ігор Кабузенко

Керуючий партнер Ward Howell Україна, голова українського офісу Ward Howell. Відповідає за міжнародну експансію компанії. Один з найбільш шанованих експертів у галузі пошуку топ-менеджерів і незалежних директорів в Україні. Реалізував понад 150 проектів з пошуку менеджерів вищої ланки для банків і інвестиційних фондів, а також для девелоперських, роздрібних, аграрних, IT, телекомунікаційних, фармацевтичних та FMCG компаній.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Ганна Петрова

Засновниця коворкінгу KyivWorking, освітнього центру для підприємців StartUP Ukraine, спільноти SelfMade Woman і бізнес-табору Made in Ukraine.

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.