preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування завершено

Наталія Єремєєва

Наталія – засновниця компанії Stekloplast, член ради директорів Спілки українських підприємців. За 20 років в бізнесі Наталія побудувала успішну компанію з виробництва металопластикових вікон, яка на сьогоднішній день є лідером українського ринку світлопрозорих конструкцій. Серед проектів компанії – будівлі, які можна порівняти з красивими світовими комплексами: ТЦ «Лавина Молл», ЦУМ (засклений купол будівлі), КВЦ «Парковий». «Уже понад 20 років показую всьому світу, що українські архітектори, конструктори та інженери здатні будувати дуже гідні будівлі – конструктивно складні, неймовірно світлі і красиві. І все більше і більше захоплююсь цим процесом», – говорить Наталія. Нарівні з розвитком підприємництва в Україні Stekloplast активно розвиває експорт в Казахстані, Бельгії, Австрії та Німеччині.

Олена Шуляк

Керує Midland Development Ukraine, обіймає посаду генерального директора вже понад чотири роки. Зарекомендувала себе блискучим топ-менеджером, створюючи активи в сфері комерційної нерухомості, збільшуючи прибуток і вартість компанії. Профільна діяльність Midland Development Ukraine полягає в інвестуванні та професійному розвитку об'єктів нерухомості в нашій країні. Олена має ступінь магістра з бізнес-адміністрування, сертифікований аудитор з 1999 року.

Ірина Варагаш

Ірина Варагаш – президент компанії «Еконія», засновниця торгової марки «Малятко». Ідея заснування ТМ «Малятко» починалась з доволі простої материнської ситуації. Народивши первістка Ірина постала перед проблемою - жодне українське підприємство не займалося випуском дитячої води, у якій була потреба. Зрозумівши, що ця проблема постає перед багатьма батьками, Ірина започаткувала виробництво спеціальної дитячої води «Малятко», згодом розмістивши на етикетці фото молодшого сина, як материнську гарантію якості і любові з якою виготовляється продукція «Малятко». Так з’явилась не тільки дитяча вода «Малятко», але й була створена культура споживання дитячої бутильованої води в Україні. Сумлінна праця команди під керівництвом Ірини дозволяють компанії вже багато років утримувати позицію лідера ринку дитячої води. І це не усі досягнення пані Ірини. Розуміючи що українські діти потребують не тільки якісну воду, але й якісне і корисне дитяче харчування, разом і з командою прийняли виклик ринку та стрімко і успішно створили цілу лінійку продуктів дитячого харчування «Малятко». Сьогодні «Малятко» це майже уся лінійка продуктів дитячого харчування – фруктові та овочеві пюре та соки, молочні та безмолочні каші та печиво. Компанія «Еконія» розвивається та виходить на міжнародні ринки. Активно працюючи з ринками Європи та Азії - «Еконія» достойно представляє Україну, як країну - виробника якісної продукції. Довіра та підтримка – найважливіше у такій важливій справі, як виробництво дитячого харчування, а бути жінкою - підприємцем дійсно відповідально та гідно уваги і визнання!

Вікторія Тігіпко

Вікторія – бізнес-леді, засновник та керуючий партнер венчурного фонду ТА Ventures, засновник волонтерської ініціативи з навчання дітей програмуванню Code Club UA, організатор форуму IDCEE День інвестора. Головне для неї – це професіоналізм та постійна робота над собою, що дозволяє успішно керувати «чоловічим» бізнесом в ІТ-індустрії. Крім цього Вікторія заснувала Одеський міжнародний кінофестиваль, а також Українську Кіноакадемію (премія "Золота Дзиґа"). За 8 років існування ОМКФ став найбільшим глядацьким кінофестивалем у Східній Європі.

Лєра Бородіна і Сабіна Мусіна

Дві подруги Лєра Бородіна і Сабіна Мусіна в 2015 році відкрили в Києві перший б’юті-бар G.Bar. За їхнім задумом, G.Bar не пропонував дівчатам кардинальних змін – основними послугами стали бездоганний макіяж, укладка волосся, манікюр та педікюр. Але за два роки G.Bar став настільки популярним, що Лєра та Сабіна відкрили б’юті бари ще в 4-х містах України та в 4-х за її межами (Астана, Бішкек, Москва та Санкт-Петербург). Найближчим часом G.Bar відкриється також в Одесі, Кременчуці, Братиславі та Варшаві. Також, за цей час, в б’юті-барі розширили меню послуг фарбуванням волосся та професійним доглядом за ним. На цьому дівчата не зупинилися і пішли ще далі: у листопаді 2017 року запустився додаток G.Bar на базі iOS (на базі Android – незабаром) для мобільних телефонів. Тепер записатися на укладку або манікюр можна всього в кілька кліків. Також з його допомогою можна довідатися про ціни на ті чи інші послуги G.Bar, ознайомитися з відгуками та рекомендаціями клієнтів та інше.

6

Наталія Єремєєва

6

Олена Шуляк

6

Ірина Варагаш

6

Вікторія Тігіпко

6

Лєра Бородіна і Сабіна Мусіна

Експерти номінації "БІЗНЕС. ПІДПРИЄМНИЦТВО"

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Генеральний директор Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала разом з українською художницею Оленою Онуфрів бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Владимир Цой

Президент МТІ («Інтертоп», магазини Ecco, Geox, Plato), успішно співпрацює з провідними IT-виробниками оргтехніки, телекомунікаційного, презентаційного та офісного обладнання. Також Володимир Цой розвиває в Україні бутики преміум-класу Ermenegildo Zegna і Bally, ювелирная сеть Pandora.

image
Ігор Кабузенко

Керуючий партнер Ward Howell Україна, голова українського офісу Ward Howell. Відповідає за міжнародну експансію компанії. Один з найбільш шанованих експертів у галузі пошуку топ-менеджерів і незалежних директорів в Україні. Реалізував понад 150 проектів з пошуку менеджерів вищої ланки для банків і інвестиційних фондів, а також для девелоперських, роздрібних, аграрних, IT, телекомунікаційних, фармацевтичних та FMCG компаній.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Ганна Петрова

Засновниця коворкінгу KyivWorking, освітнього центру для підприємців StartUP Ukraine, спільноти SelfMade Woman і бізнес-табору Made in Ukraine.

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.