preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування завершено

Ганна Луковкіна

Засновник маркету українських виробників «Всі.Свої». За версією жіночого сайту «Единственная», Анна увійшла до вісімки жінок, що змінили 2015 рік, а «Всі.Свої» названі «хорошою порцією позитиву, яка так була необхідна». Дрібний і середній бізнес зміг себе показати, а ми – насолодитися якісним шопінгом. Виявилося, що купувати українське дуже приємно не тільки з патріотичних міркувань, а й з естетичних. За рік, з моменту старту виставок, з 80-ти українських брендів «Всі.Свої» виросли до заходів у 250 заявлених учасників. Кожну виставку відвідує більше 30 тисяч чоловік. Зараз «Всі.Свої» позиціонує себе, як найбільший магазин українських брендів в світі.

Тетяна Бондарчук

Тетяна є засновником та керівником компанії виробника здорового харчування «Eat Easy». У 2014 році її підприємство визнане стартапом року за версією MEGOGO. В 2017 році вона запустила власну фабрику здорового харчування та новий IT модуль. Дружина, мама, мотиватор і адепт здорового способу життя, перфекціоніст по життю. Тетяна вірить в силу п'яти рукостискань і звичайно ж у FB, а також, що найкраща інвестиція – це інвестиція у самого себе.

Ксенія Бєлкіна

Співзасновник та СЕО компанії Cardiomo Care, заміжня, має двох дочок. Секрет успіху Cardiomo, іноваційної технології вимірювання та аналізу параметрів серцевої діяльності в тому, що він допомагає мільйонам людей знати про стан свого здоров’я та своїх рідних в будь-який момент та будь-якій ситуації та вчасно звернутися за медичною допомогою. Ксенія каже, що вони роблять свій продукт добре, на рівні кращих світових компаній. За два роки існування компанії Cardiomo досягли значних успіхів, враховуючи те, що розробка хардварного проекту набагато складніша, ніж розробка сервісів та аплікацій. За перший рік існування компанія отримала близько 1 000 передзамовлень на прилад. На сьогодні — це вже більше 2 000 передзамовлень від клінік та університетів США, Європи, а також людей, що мають захворювання серця та тих, що знаходиться в зоні ризику. Продаж приладів запускається вже в грудні 2017 року, а в березні 2018 планується випуск другої вдосконаленої версії продукту та вихід на світові ринки та на Amazon. За 2 роки залучені інвестиції на суму близько $ 400 000 від бізнес-ангелів України, США, Ближнього Сходу. Кредо Ксенії: «Завжди йду до поставленої мети, коли досягаю її — ставлю нову ціль, більш високу!»

Юлія Шум

Юлія – засновниця та директорка спортхабу ЕБШ: місця, де крім хардкорних занять спортом завжди можна провести час з користю. Основними досягненнями Юлії є те, що сьогодні її стартап розширив свої горизонти і вийшов за межі Києва: відкрито клуб в Одесі і є 29 заявок на франшизу по всьому світу. Протягом 2016 року було проведено понад 30 відкритих тренувань в Києві та Одесі, включаючи такі майданчики як Пішохідний міст, ЦУМ, ВДНГ, City Beach Club, Потьомкінські сходи, Аркадія та інші історичні місця цих двох міст. ЕБШ – офіційний партнер підготовки 25-го Пробігу під каштанами, організатор однойменних ігор на силу і витривалість в Одесі. ЕБШ Gamez були проведені в рамках SEANERGY Global Sport Expo. Спортхаб став єдиним клубом, який представив Україну на міжнародному саміті Puma Team Faster в Лос-Анджелесі. Також ЕБШ – організатор конвенції (функціонального інтенсиву), який тренери спортхаба провели спільно з засновниками французької компанії Human Body Exercise (HBX) та став учасником Всесвітнього саміту TRX в Афінах. У 2015 році Юлія Шум була названа спортсменкою року.

Валерія Чачибая

Співзасновник, продюсер, та ведуча радіо Аристократи. Одним із найбільших досягнень Валерія вважає роботу у Студії Аристократів, де кожен з тих, хто впливає на напрямок розвитку суспільства, має своє слово. Радіо Аристократи вдалося створити простір, де зібрано кращих спікерів нашого часу у галузі культури та гуманітарних наук. Команда Аристократів вважає, що кожен новий слухач чи глядач радіо Аристократи має усі шанси стати майбутнім Прокоф’євим, Сікорським чи Примаченко.

6

Ганна Луковкіна

6

Тетяна Бондарчук

6

Ксенія Бєлкіна

6

Юлія Шум

6

Валерія Чачибая

Експерти номінації "БІЗНЕС. STARTUP"

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Генеральний директор Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала разом з українською художницею Оленою Онуфрів бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Владимир Цой

Президент МТІ («Інтертоп», магазини Ecco, Geox, Plato), успішно співпрацює з провідними IT-виробниками оргтехніки, телекомунікаційного, презентаційного та офісного обладнання. Також Володимир Цой розвиває в Україні бутики преміум-класу Ermenegildo Zegna і Bally, ювелирная сеть Pandora.

image
Ігор Кабузенко

Керуючий партнер Ward Howell Україна, голова українського офісу Ward Howell. Відповідає за міжнародну експансію компанії. Один з найбільш шанованих експертів у галузі пошуку топ-менеджерів і незалежних директорів в Україні. Реалізував понад 150 проектів з пошуку менеджерів вищої ланки для банків і інвестиційних фондів, а також для девелоперських, роздрібних, аграрних, IT, телекомунікаційних, фармацевтичних та FMCG компаній.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Ганна Петрова

Засновниця коворкінгу KyivWorking, освітнього центру для підприємців StartUP Ukraine, спільноти SelfMade Woman і бізнес-табору Made in Ukraine.

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.