preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування завершено

Ірма Вітовська

Заслужена артистка України, актриса театру і кіно, громадський діяч. Має досвід роботи телеведучої та досвід продюсування. Двічі лауреат премії "Телетріумф" 2006, 2012 р. Лауреат театральних премій "Київська пектораль" та "Мельпомена Таврії". Ініціатор та організатор проекту "Оскар і рожева пані", який зробив величезний внесок в розвиток дитячої паліативної системи в Україні в соціальній та благодійній роботі (близько 1 270 000 грн проект зібрав на потреби тяжкохворим дітям). Проект нагороджений великою кількістю мистецьких та соціальних нагород. Проект отримав благословення від Ради Церков України. Актриса допомагає армії та активно бореться за відродження української мови. резонансною подією є втілення на арені Національного Цирку в співпраці з "Диким театром" та продюсерської групи, в яку входить Ірма Вітовська, проекту "Афродизіак", який за 7 вистав (1 сезон) подивилось 14000 глядачів, що стало рекордом в театральній галузі. 28-го 2017 листопада у Талліні на фестивалі "POFF"(який входить до групи фестивалів категорії А) відбулась світова прем'єра фільму "Брама", де Ірма зіграла головну роль 86 літньої жінки. Прем’єра скоро відбудеться в Україні, як і прем'єра фільму "Таємний щоденник Симона Петлюри", де актриса втілила образ Ольги Петлюри.

Римма Зюбіна

Українська актриса, громадська діячка, яка весь 2017 рік збирає багатий урожай нагород за «Кращу жіночу роль» у фільмі «Гніздо горлиці». Римма – лауреат багатьох театральних премій, в тому числі двічі лауреат престижної театральної премії України «Київська пектораль». Актриса зіграла понад 50 ролей в театрі й 90 ролей в кіно та телефільмах. Актриса є Президентом фестивалю дитячого кіно «ФільмФестБук», який проводиться в дитячому центрі «Буковель-Артек».

Вікторія Тігіпко

Відома бізнесвумен представлена в 2-х номінаціях премії «Жінка України 2018». У номінації «Культура» наше журі висунуло кандидатуру Вікторії як засновника й президента Одеського міжнародного кінофестивалю, який Вікторія вже багато років успішно патронує, фінансує і надихає. А нещодавно Вікторія виступила ініціатором заснування Української Кіноакадемії і Національної Кінопремії «Золота Дзиґа».

Оксана Линів

Музикант в третьому поколінні Оксана Линів здобула визнання як диригент у вимогливої та грамотної в музичному плані європейської публіки. Оксана – перша жінка, яка отримала посаду головного диригента у відомому оперному театрі австрійського міста Грац, третя жінка, яка диригувала в Баварській державній опері за 100 років її існування, і одна з найуспішніших жінок-диригентів в світі. Оксана – ініціатор, співзасновниця і арт-директор фестивалю LvivMozArt. Також вона є засновницею Молодіжного симфонічного оркестру України.

Лариса Денисенко

Письменник, журналіст, юрист, громадський діяч. 2017 рік став знаменним роком для Лариси Денисенко: вона стала послом доброї волі ООН і випустила книгу «Майя та її мами», яка викликала значний резонанс у суспільстві. Для Лариси в роботі й творчості важливо порушувати теми злочинів проти людства, дискримінації та гендерної рівності, питання соціальної відповідальності та культури.

6

Ірма Вітовська

6

Римма Зюбіна

6

Вікторія Тігіпко

6

Оксана Линів

6

Лариса Денисенко

Експерти номінації "КУЛЬТУРА"

image
Анатолій Криволап

Український художник, майстер нефігуратовного живопису і пейзажу. Його картини виставляються, продаються і колекціонуються по всьому світу. У 2011 році на аукціоні Philips його полотно «Кінь. Ніч» було продано за $ 121 343. Після цього Анатолій Криволап офіційно став найдорожчим і найуспішнішим художником України.

image
Андрій Куликов

Голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- і телеведучий, перекладач, медіа-експерт, медіа-тренер. За плечима багаторічна робота у Великобританії, Лондоні старшим продюсером Української служби радіо ВВС. Кілька разів був лауретом премії «Телетріумф» як ведучий і у складі команди програми «Свобода слова».

image
Михайло Слабошпицький

Класик сучасної української літератури, критик, прозаїк і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії та ще дев'яти премій (імені Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та ін.). Виконавчий директор Ліги українських меценатів, один із засновників міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

image
Влад Троїцький

Український режисер, драматург і актор. Засновник, продюсер, художній керівник, режисер, актор ЦСМ «ДАХ». Засновник етно-хаус гурту «ДахаБраха» і фрік-кабаре Dakh Daughters. Засновник, організатор та душа аудіо-музично-візуально-театрально-філософського проекту «ГогольFEST».

image
Олег Панюта

Журналіст, ведучий аналітичної телепрограми «События недели» на телеканалі «Україна». Професіонал, який нажає перевагу роботі у прямому ефірі. На його рахунку численні ексклюзивні інтерв'ю.

image
Кирило Шарапов

Талановитий український скрипаль, ідейний натхненник і музикант квартету Kiev-Tango-Project – одного з найяскравіших колективів в нашій країні, що виконує твори у жанрі танго.

image
Мирослава Макаревич

Дитяча письменниця, журналіст. Мирослава співробітничала з міжнародними інформаційними агентствами BBC та Reuters, працювала на посаді головного редактора у видавничих будинках HFS, Sanoma Media Ukraine, Edipresse Media. Зараз очолює один з журналів Edipresse Media – Destinations.Ukraine.