preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування завершено

Марія Маслій

Марія заснувала перший український бренд взуття преміум-класу MARSALA. Вона отримала гранд на навчання в магістратурі в Кембриджі за фахом «Модний дизайн», а також стала номінантом премії Best Fashion Awards в номінації «Кращий дизайнер аксесуарів». До роботи над власним брендом Марія серйозно займалася фотографією. Однак вчасно зрозуміла, що ця сфера їй вже не так цікава, тому вирішила щось змінити. І у неї вийшло. Причому – з успіхом! Сьогодні MARSALA вважається одним з кращих брендів українського взуття.

Тетяна Абрамова

Тетяна – засновниця бренду RITO. Це дизайнерський бренд трикотажного одягу преміум-якості. До того ж, RITO – це не просто дизайн одягу, це розробка дизайну, виробництво, а також власні канали продажів. Тетяна точно знає, як створити настільки якісний одяг, що його не захочеться знімати. Вона не боїться труднощів і впевнена на сто відсотків, що кризові періоди – це нові можливості. Дизайнерка, як ніхто інший, вміє досягати поставлених цілей.

Аліна Очеретяна

Аліна Очеретяна (Качоровська) – співвласниця українського бренду Kachorovska. Як тільки дівчина долучилася до сімейної взуттєвої справи, одразу ж вивела її на якісно новий рівень. Тепер це відлагоджена бізнес-модель з десятками тисяч процесів. Сьогодні Kachorovska – це робочі місця в Києві та Житомирі, десятки тисяч пар взуття та сумочок, якими хизуються модниці усіх континентів світу.

Ірина Данилевська

Ірина – яскравий приклад того, як виглядати ідеально завжди. Вона – співзасновниця і голова оргкомітету Ukranian Fashion Week. Колеги по цеху називають її «мамою української фешн-сфери», адже Данилевська зробила величезний внесок у розвитку української фешн-індустрії. Цікаво, що більшість її гардеробу – це речі вітчизняних дизайнерів. 99 % життя Ірини Данилевської – це мода. Два рази на рік вона проводить UFW, окрім якого в графіку Данилевської ще дуже багато модних проектів, в тому числі і за кордоном.

Олена Бурба

Засновниця українських брендів Elena Burba та Lovely by Elena Burba, які підкорили серця багатьох українців. Олена навчалася в престижних серед дизайнерів навчальних закладах: Central Saint Martins College of Art and Design, а також в Istituto Marangoni. Тепер застосовує отримані знання на практиці. Її бренд – це поєднання класики та модних тенденцій одночасно. На даний момент бренд Олени є постійним учасником головного модного майданчика країни – Ukrainian Fashion Week. Крім того, одягу цих брендів надають перевагу багато зірок українського телебачення і шоу-бізнесу.

6

Марія Маслій

6

Тетяна Абрамова

6

Аліна Очеретяна

6

Ірина Данилевська

6

Олена Бурба

Експерти номінації "МОДА ТА КРАСА"

image
Ганна Луковкіна

Автор і організатор «Всі. Свої ». Раніше Аня займалася організацією концертів. А ле вона завжди мріяла мати свій бізнес і, коли починала свій проект, вірила, що все вийде. Вона вміє знаходити радість в простих речах, ставити реальні цілі і не боїться нових викликів.

image
Юлія Савостіна

Автор проекту «У пошуках Made in Ukraine», журналіст, блогер. Юлія точно знає, що блондинки можуть все. Юлія запросто може розповісти, як прожити більше року, купуючи тільки українську продукцію, а також знаходити в Україні незвичайні проекти. Вона впевнена, українці можуть робити якісні і цікаві товари.

image
Ліза Краснова

Відомий український б'юті-блогер. Саме вона одна з перших в Україні ризикнула присвятити свою професійну діяльність блогерству. І не помилилася.

image
Ольга Боднар

Головний редактор beauty.ua, блогер, молода мама і просто чарівна дівчина, яка знає про красу абсолютно все, і навіть більше. Вона не боїться тестувати усі новинки б'юті-індустрії, щоб потім розповісти, на що потрібно звернути увагу, а що варто проігнорувати.

image
Леся Патока

Зоряний стиліст, дизайнер, керівник творчої майстерні Patoka Studio. Леся працює з найвідомішими зірками українського шоу-бізнесу.

image
Надія Матвєєва

Відома телеведуча проектів «Все буде добре» і «Все буде смачно». Щодня Надія запрошує до себе в студію відомих людей, щоб поговорити на теми, що хвилюють кожну дівчину чи жінку.

image
Дарія Шаповалова

Журналіст, громадський діяч, засновниця і креативна директорка міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. До того ж, Даша – засновниця сайтів FW-daily.com і Dariasdiaries.com, засновниця єдиного приватного освітнього проекту в Україні у сфері моди Kiev Fashion Institute та співзасновниця міжнародного шоурума More Dash.