preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування завершено

Руслана Мудрик

Руслана Ігорівна – заступник директора з виховної роботи у Радивилівському навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія №1». Має багато грамот за перемоги в конкурсах, змаганнях та олімпіадах районного, міського, обласного, всеукраїнського, міжнародного рівня. Руслана дуже активна і своїми емоціями надихає дітей, які беруть з неї приклад. Часто бере участь у різних змаганнях разом зі своїми учнями.

Світлана Стрельчук

Світлана – завідувачка бібліотеки у Каховському НВК, прес-секретар, тренер Каховської МГО «ДіЛО». Має 14-річний досвід громадської діяльності. Обіймаючи посаду звичайного шкільного бібліотекаря, Світлана зібрала навколо себе компанію агентів змін, які своїм прикладом дають початок змін. Вона довела дирекції школи, що кожен член шкільної сім’ї вартий поваги і навіть бібліотекар може бути кращим другом школяра. Людина з дуже сильною активною життєвою позицією. Приймала участь у багатьох конкурсах та проектах.

Світлана Пилипів

Світлана Ігорівна — вчитель математики Збаразької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Михальського Тараса Романовича. Зі своїми учнями приймала участь у проекті «Відкривай Україну». Своїм професійним прикладом показує, що дійсно можливо відірвати учнів від банальних справ (он-лайн ігор, планшетів) і зацікавити практичними справами. І їм це дійсно цікаво! Учням подобається змінювати життя школи і міста на краще. Світлана мріє побороти стереотип «вчитель — це страшно». Вона прагне змін, як в своєму оточенні, так і в країні в цілому. Її роботу та комунікацію з дітьми можна брати за основу спілкування у викладацькому середовищі.

Тамара Бишенко

Пані Тамара працює вчителем початкових класів у Васильківському НВК №4. Вона навіть не припускає, що в цьому світі є щось важливіше за дітей, яких вона надихає бути особистостями. Всі учні, яких вона навчала, вважають її вчителем за покликанням, а не за посадою. Пані Тамара хоче усіх зробити щасливими.

Ольга Войникова

Ольга Сергіївна працює вчителем у Бердянській гімназії №1 «Надія». Має безліч грамот та нагород за сумлінну працю, а також за виховання патріотизму та підготовку переможців конкурсу «Сила. Мужність. Честь.» 2016-2017 р.р., Подяку губернатора за Волонтерську діяльність та патріотичне виховання молоді 2016 р., Почесну грамоту Департаменту Освіти за перемогу у проекті «Відкривай Україну!» 2017 р., Подяку фундації «З країни в Україну» за участь у освітньому проекті «Відкривай Україну!» 2017 р. Пані Ольга – заступник голови ВО «Українська громада». Разом з небайдужими популяризує українську мову в російськомовному Бердянську: відкрито безкоштовні курси для дорослого населення з української мови, де на разі є 3 групи слухачів і вчителів-волонтерів, проводяться національно-патріотичні заходи і проекти разом з учнями, було створено соціальний ролик «Рушник єднання», популяризується українська музика тощо.

6

Руслана Мудрик

6

Світлана Стрельчук

6

Світлана Пилипів

6

Тамара Бишенко

6

Ольга Войникова

Експерти номінації "НАТХНЕННЯ РОКУ"