preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування завершено

Леся Литвинова

Леся — засновник волонтерського центру допомоги вимушеним переселенцям зі Сходу України, що знаходиться в Києві на вул. Фролівська 9/11. Раніше центр при допомозі небайдужих жителів Києва та інших областей України, людей з Німеччини, Англії, Данії, Америки, Ізраїлю та інших країн забезпечував переселенців, які втратили свій будинок, усім необхідним. На сьогодні формами допомоги є патронаж, медична допомога, дитячі та літні програми, допомога по працевлаштуванню та ін.

Марина Саприкіна

Марина Саприкіна – керівниця українського Центру «Розвиток КСВ», експертка з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та сталого розвитку. Марина вже більш ніж 10 років працює з українськими і міжнародними компаніями з впровадження стратегій КСВ. З 2014 року Марина розвиває напрям покращення освіти, щоб більше молоді залишалось в Україні. Тому, було започатковано щорічні Форуми «Бізнес-університети» для обміну досвідом компаній та ВУЗів з усієї України та навчальна програма з покращення управлінських навичок ректорів. У 2016 році започатковано Український Пакт заради молоді, який на сьогодні об’єднує 89 компаній заради створення 10000 робочих місць і місць для стажування для молоді та 300 нових партнерств «компанія-ВУЗ» до 2020 (на кінецб 2017 ці показники вже перевиконані). Також, задля свідомого вибору професій, розпочато впровадження системи уроків зі свідомого вибору кар’єри для школярів, розпочинаючи з 5-го класу. А для збільшення кількості дівчат в технологіях, було започатковано ініціативу ДівчатаSTEM. Співзасновниця STEM- коаліції для впровадження СТЕМ-підходів в освіту. Авторка понад 20 книг на тему КСВ. В 2017 році проекти українського Центру «Розвиток КСВ» були відмічені на міжнародному рівні.

Євгенія Аратовська

Євгенія є керівником всеукраїнського еко-проекту «Україна без сміття», мета якого надання зрозумілої інформації про сміття і впровадження рішень по сортуванню відходів на рівні квартири або офісу. Також проект вчить українців відповідально ставитися до відходів, допомагає великим компаніям розвивати свої «зелені" цінності і консультує місцеві громади, які хочуть зробити свої міста і села чистими. За допомогою еко-проекту сьогодні сортують сміття у своїх офісах більше 400 компаній — це українські і зарубіжні компанії, представництва країн, резиденції послів і навіть громадські заклади та кондитерські.

Маша Єфросініна

Маша — українська телеведуча і актриса. Активно займається громадською та благодійною діяльністю. Так, в 2014 році вона заснувала серію благодійних заходів «Charity Weekend» під гаслом «Проведи час з користю». Це цикл лекцій, майстер-класів та public-talks на теми, що хвилюють сучасних жінок, а також масштабні заходи, наприклад, дводенний спортивно-сімейний фестиваль. Гроші, отримані за вхідні квитки на події «Charity Weekend» направляються на допомогу хворим дітям та сиротам, закупівлю ліків і медичного обладнання для відділення дитячої реанімації інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова.

Олена Гудкова

Олена Гудкова — засновниця, ідейний натхненник і керівник барахолки «Кураж Базар» в Києві (раніше The New Old), де збирається багато зірок шоу-бізнесу. Щорічно, один із заходів присвячується темі благодійності. Зірки та лідери думок віддають свої речі на благодійність, а всі кошти з продажу квитків передаються на різноманітні благодійні проекти. За 2017 рік на барахолці було зібрано понад 1 000 000 грн, що були передані на допомогу дітям.

6

Леся Литвинова

6

Марина Саприкіна

6

Євгенія Аратовська

6

Маша Єфросініна

6

Олена Гудкова

Експерти номінації "СОЦІАЛЬНИЙ ВКЛАД"

image
Ірина Гуцал

Директор МБО «Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua). Експерт в розробці та реалізації соціальних та благодійних проектів. З липня 2012 року Ірина очолила Міждународний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності».

image
Поліна Нюхіна

Директор Українського форуму благодійників. З 2005 року Форум об’єднує учасників задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва в Україні і виступає двигуном партнерського руху благодійників.

image
Любов Лоріашвілі

Головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрист, психолог. Тренер БФ журналу «Единственная».

image
Наталія Теленкова

Голова комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні. Працює у компанії з 1998 року. Очолює комітет з моменту його заснування у 2004 році. Завданнями комітету є втілення цінностей та принципів соціального інвестування глобальної компанії EY на локальному рівні, розробка та реалізація соціальних проектів, в тому числі проектів корпоративного волонтерства. Проекти компанії спрямовано на розвиток та оздоровлення суспільства, а саме: популяризація практик відповідального бізнесу, освітні програми для молоді, ініціативи щодо зменшення негативного впливу на довкілля, благодійні програми.

image
Соломія Вітвіцька

Телеведуча, куратор соціально-мультимедійного проекту ТСН и журналу VIVA! «Переможці», волонтер і активний організатор яскравих соціальних проектів в країні. Переможець премії «Жінка України 2016» категорії Соціальний вклад.

image
Сергій Кузін

Радіоведучий, музикант, шоумен, продюсер. Ведучий ранкового шоу «Камтугеза» на «Радіо Рокс» разом з Сонею Сотник.

image
Юлія Михайлова

Директор Благодійної організації «Благодійний фонд журналу "Единственная"», співавтор декількох адаптаційних програм для вихованців шкіл-інтернатів, інтерактивних таборів та інших соціально-важливих проектів.