preloader
«Жінка року

Премія відзначає жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. Щодня українські жінки змінюють світ. Деякі з їх вчинків та досягнень відомі всім, інші залишаються непоміченими.

«Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Ці історії стануть натхненням для сотень інших жінок. Світ змінюється щодня. Але незмінною залишається місія жінки – жити та продовжувати життя. Ми віримо в силу жіночої мудрості та жіночого начала.

Кохати та бути коханою, народжувати та ростити дітей, створювати комфорт в домі, бути необхідною близьким та суспільству, реалізуватися в професії, залишити позитивний слід на планеті, впливати на життя суспільства – всі ці цінності об’єднують нас та допомагають зрозуміти одна одну.

Толерантність, професіоналізм, доброта та бажання робити цей світ кращим – ось прямий шлях до змін. Ми віримо в силу жіночої енергії, що поверне мир, тепло та затишок в нашу країну. Премія «Жінка України 2019» - це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих - тих, хто щодня надихає нас.

Це приклад того, що починати зміни потрібно з себе!

ЯК ЦЕ БУДЕ

statuette statuette statuette statuette statuette statuette statuette statuette

14номінацій

statuette statuette statuette statuette statuette statuette statuette statuette

70унікальних історій

statuette statuette statuette statuette statuette statuette statuette statuette

70профільних експертів

ЕТАПИ
ПРОВЕДЕННЯ

2019

step

1 ЖОВТНЯ 2018 -
15 СІЧНЯ 2019

Визначення героїнь проекту експертами, проведення першого етапу голосування. Визначення ТОП-5 номінанток в кожній категорії.
step

15 СІЧНЯ -
1 КВІТНЯ 2019

Другий етап голосування за номінанток: онлайн на сайті woman.edinstvennaya.ua.
step

1-9 КВІТНЯ 2019

Підведення підсумків та сумуванння результатів першого та другого етапу голосування.
step

9 КВІТНЯ 2019

Святкова церемонія нагородження переможниць проекту "Жінка України 2019". Місце проведення Freedom Hall.

Експерти Номінації

Борис Івнєв

Лікар-психотерапевт вищої категорії, д. м. н., професор. Працював деканом медичного факультету №1, першим проректором Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, професором кафедри фізіології НМУ ім. О.О. Богомольця. На даний час виконує обов’язки ректора Київського медичного університету. Автор 4-х наукових монографій, 205 наукових статей, член Європейського товариства нейронаук, Міжнародної асоціації хвороби Альцгеймера, Українського фізіологічного товариства, член Президії Асоціації психіатрів та психоаналітиків України, член Європейського товариства гіпноза в медицині (European Society of Hypnosis – ESH), представник від України в ESH, член міжнародного товариства гіпнозу (International Society of Hypnosis – ISH). Лауреат премії НАМН України за дослідження хвороби Альцгеймера.

Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

Інна Катющенко

Президент Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», конференції Connecting Women, номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

Людмила Шупенюк

Акушер-гінеколог вищої категорії зі стажем роботи понад 25 років, провідний медичний експерт телевізійних проектів «Я соромлюся свого тіла», «Давай поговоримо про секс», «За живе». Також працює в МЦ «Клініка Нова».

Ірина Гуцал

Директор МБО «Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua). Експерт в розробці та реалізації соціальних та благодійних проектів. З липня 2012 року Ірина очолила Міждународний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності».

Ігор Манцуров

Директор Інституту системних статистичних досліджень, член-кореспондент НАН України. Міжнародний експерт з проблем розвитку національних економік та інституційних перетворень Міжнародної організації з міграції (МОМ), Міжнародної організації праці (МОП) та Організації Об'єднаних Націй — UNDP-UNOPS.

Поліна Нюхіна

Директор Українського форуму благодійників. З 2005 року Форум об’єднує учасників задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва в Україні і виступає двигуном партнерського руху благодійників.

Любов Лоріашвілі

Головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрист, психолог. Тренер БФ журналу «Единственная».

Наталія Теленкова

Голова комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні. Працює у компанії з 1998 року. Очолює комітет з моменту його заснування у 2004 році. Завданнями комітету є втілення цінностей та принципів соціального інвестування глобальної компанії EY на локальному рівні, розробка та реалізація соціальних проектів, в тому числі проектів корпоративного волонтерства. Проекти компанії спрямовано на розвиток та оздоровлення суспільства, а саме: популяризація практик відповідального бізнесу, освітні програми для молоді, ініціативи щодо зменшення негативного впливу на довкілля, благодійні програми.

Соломія Вітвіцька

Телеведуча, куратор соціально-мультимедійного проекту ТСН и журналу VIVA! «Переможці», волонтер і активний організатор яскравих соціальних проектів в країні. Переможець премії «Жінка України 2016» категорії Соціальний вклад.

Маріанна Онуфрик

Маріанна Онуфрик - експерт з питань соціальної політики, кандидат економічних наук, наразі працює на посаді національного координатора проекту з оцінки потреб для розвитку інклюзивної освіти МБФ "Відродження", раніше - керівник Національного офісу з деінституціалізації. Одружена, має 4 дітей.

Кирило Куницький

Експерт в області систематизації бізнесу, побудови сильних команд, підвищення ефективності маркетингу і продажів. Засновник Школи системного бізнесу «Бізнес-Конструктор», автор і ведучий навчальних програм для власників, топ-менеджерів, HR-менеджерів компаній.

Тетяна Петрашова

Краніосакральний терапевт, викладач Інституту інтегративної психології та психотерапії, член ради Академії цілісного світогляду.

Євген Тичковський

Лікар-психотерапевт, травматерапевт, лікар-псіхотерапевт. Спеціалізація травматерапія (лікування наслідків перенесених подій, що травмують психіку людини). Практикуючий психотерапевт з 1984 року.

Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

Олексій Греков

Співзасновник приватної школи Афіни, директор зі стратегічного розвитку, інноватор.

Олександр Елькін

Голова ради Громадської організації «ЕдКемп Україна», радник міністерства освіти і науки України з інновацій і горизонтальних зв’язків в освіті, голова підкомітету середньої освіти Громадської ради МОНУ, канд. техн. наук, входить до складу журі Премії Global Teacher Prize.

Макс Бакшаев

Дослідник дитинства і освіти. Блогер-журналіст. Дослідник-натхненник незалежних шкіл. Макс – педагог. Працював тренером та керівником проекту «Школа усного рахунку Соробан», викладав в альтернативній школі Dixi, Міжнародних школах Uschool та Kids Hub. Крім того виступає консультантом у сфері незалежної освіти, допомагає відкривати школи нового формату.

Тетяна Стус

Дитяча письменниця, арт-менеджерка, літературознавець, засновниця та керівниця проекту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», громадський діяч при МОН, одна з ініціаторів нових Хрестоматій та реформ у молодшій школі.

Ангеліна Комарова

Ангеліна Комарова – арт-директор мережі салонів «Kika-style», іміджмейкер, б’юті та фешн-блогер. Вона вміє створити образ, який буде не тільки модним та красивим, але й ідеально гармоніюватиме із внутрішнім світом людини. І це просто неймовірно!

Анна Коваленко и Анастасия Дзюба

Анна Коваленко и Анастасия Дзюба – основательницы первого в Украине масс-маркет бренда «Must have». Их пример по-настоящему вдохновляет тех девушек, которые мечтают о собственном деле, но и доказывает. На сегодняшний день MustHave – это собственное производство площадью 1000 кв. м, 9 магазинов в Киеве, Львове, Харькове и Одессе, а также интеренет-магазин.

Катерина Кухар

Катерина Кухар – українська балерина, прима-балерина Національного академічного театру опери і балету України імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України, Народна артистка України, суддя шоу «Танці з зірками».

Ксенія Карпенко

Ксенія Карепенко – відома українська дизайнерка та автор бренду #LOVEfp. Ксенія змінила кар єру журналіста та життя у Нью-Йорку на власний бізнес. Вона точно знає, як досягти успіху та робити те, що по-справжньому любиш.

Марія Маслій

Марія заснувала перший український бренд взуття преміум-класу MARSALA. Вона отримала гранд на навчання в магістратурі в Кембриджі за фахом «Модний дизайн», а також стала номінантом премії Best Fashion Awards в номінації «Кращий дизайнер аксесуарів». В минулому році стала переможницею в номінації "Мода та краса".

Анастасія Мехеда

Анастасия Мехеда – національний візажист Lancome в Україні, засновник унікальної школи макіяжу Beauty Trainer. Вона точно знає, як зробити дівчину не просто красунею зовнішньо, а навчити її любити себя по-справжньому.

Андрій Куликов

Голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- і телеведучий, перекладач, медіа-експерт, медіа-тренер. За плечима багаторічна робота у Великобританії, Лондоні старшим продюсером Української служби радіо ВВС. Кілька разів був лауретом премії «Телетріумф» як ведучий і у складі команди програми «Свобода слова».

Михайло Слабошпицький

Класик сучасної української літератури, критик, прозаїк і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії та ще дев'яти премій (імені Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та ін.). Виконавчий директор Ліги українських меценатів, один із засновників міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

Кирило Шарапов

Талановитий український скрипаль, ідейний натхненник і музикант квартету Kiev-Tango-Project – одного з найяскравіших колективів в нашій країні, що виконує твори у жанрі танго.

Мирослава Макаревич

Дитяча письменниця, журналіст. Мирослава співробітничала з міжнародними інформаційними агентствами BBC й Reuters, працювала на посаді головного редактора у видавничих будинках HFS, Sanoma Media Ukraine, Edipresse Media. Є куратором міжнародних арт та соціально-культурних проектів.

Сергій Картина

Режисер, засновник і власник одного з найбільш креативних і успішних event-агентств країни S*EVENT, що прославилося своїми івентами як в Україні, так і за кордоном.

Марта Середа

Марта Середа, керівник проекту «Зірковий шлях», канал «Україна».

Дмитро Феліксов

Керівник компанії «Вірус мьюзік» з 1999 року і Concert.ua з 2012 року. Організатор найбільших фестивалів електронної музики Global Gathering, Sensation, Armin Only, а також турів груп Монатік, Бумбокс і Brutto.

Андрій Ногін

Генеральний продюсер FinalCutMedia, F Films, продюсер телепроекту «Світське життя», засновник JetSetter.ua

Іванна Слабошпицька

Головна редакторка журналу VIVA!

Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.

Олександра Квітко

Олександра Квітко – психоаналітик, блогер, автор статей на найкращих ресурсах для мам, письменниця, член Українського Психоаналітичного Союзу. Також Олександра проводить семінари та майстер-класи, вона є автором зустрічей-бесід Lifetalks.

Олена Тараріна

Олена Тараріна – психолог, титулований арт-терапевт, бізнес-тренер. Свою першу книгу Олена написала у 17 років. Вона точно знає, як стати успішною людиною та реалізувати свій творчий потенціал.

Олена Рихальська

Олена Рихальська – кандидат психологічних наук, психотерапевт, бізнес-тренер, консультант телевізійних проектів, автор книг і статей. Її спеціалізація – психологія успіху, індивідуальна психотерапія, сімейне консультування, а також проведення бізнес-тренінгів і тренінгів для жінок.

Алла Ємець

Алла Ємець – клітинний біолог, генний інженер, член-кореспондент Національної академії наук України, професор, доктор біологічних наук, лауреатка державної премії України в галузі науки і техніки, завідувачка лабораторії клітинної біології та нанобіотехнології Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України, авторка понад 400 наукових праць.

Олександра Антонюк

Олександра Антонюк – доктор фізико-математичних наук (математична фізика), заступник директора з наукової роботи Інституту математики Національної академії наук України.

Ольга Броварець

Ольга Броварець – наймолодший доктор наук в Україні. Вона – український біофізик, доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. Ольга – авторка більш, ніж 60 наукових праць, більшість з яких були опубліковані у найкращих наукових виданнях.

Елла Лібанова

Елла Марленівна — директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, доктор економічних наук, професор, академік НАН України, заслужений економіст України. Її називають головним демографом країни. З її ім’ям пов’язано становлення в Україні важливого наукового напрямку — дослідження людського розвитку, насамперед його соціально-демографічних аспектів. Академіка Еллу Лібанову нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2003), Подякою Кабінету Міністрів України (2004), Орденом княгині Ольги III ступеня (2009), Орденом княгині Ольги II ступеня (2013). Переможниця номінації "Наука" минулого року.

Олександр Востряков

Олександр Востряков – декан факультету економіки та управління КНЕУ ім.Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, доцент. Член науково-методичної ради МОН України, сектор вищої освіти, автор понад 50 наукових та навчально-методичних праць. Брав участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет та лідерство», який реалізовувався спільно з Варшавським університетом і Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України.

Юрій Рашкевич

Протягом 1994-2000 років координував виконання ряду міжнародних освітянських проектів за програмами Tempus, Еразмус+ та CIDA. Після приєднання України до Болонського процесу керував двома міжнародними проектами за програмою Tempus, присвяченими впровадженню Європейської кредитно-трансферної системи та модернізації управління університетом.

Руслан Гурак

Руслан Гурак – голова Державної служби якості освіти України, кандидат юридичних наук. Раніше працював проректором з навчально-наукової роботи Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» та головою Державної інспекції навчальних закладів України.

Ольга Поркуян

Ректор Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Ольга Вікторівна — відмінник науки та освіти, має почесну відзнаку «За розвиток регіону», яку отримала у зв’язку з відновленням роботи закладів вищої освіти в Луганській області після переміщення університетів у 2014 році, що особисто вважає своїм основним досягненням. Є автором трьох підручників та чотирьох навчальних посібників, близько 200 наукових праць, голова спеціалізованої вченої ради з захисту докторських дисертацій, д. т. н., професор.

Оксана Макаренко

Співзасновниця ГО «Смарт освіта» і «Батьківський контроль», радник міністра освіти і науки України. Нагороджена почесною грамотою МОН за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розроблення інноваційної моделі «Нова українська школа», а також подякою МОН за ініціативу, наполегливість, високий професіоналізм, активну участь у розробці концепції «Нова українська школа». За життєве кредо має вислів: «Майбутнє — це бачення, покладене на волю». Номінантка минулого року в категорії «Середня освіта».

Пауль Пшеничка

Пауль Пшеничка - вчитель фізики та астрономії з Чернівців, Заслужений вчитель України, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2017), почесний член Лондонського інституту фізики, Найкращий вчитель фізики світу за версією Intel 2004.

Ія Андрущак

Ія Андрущак – українська футболістка, два рази номінована на звання кращої футболістки країни. Була амбасадором УЄФА під час фіналу Ліги Чемпіонів 2018 у Києві.

В'ячеслав Сенченко

В’ячеслав Сенченко – 4-кратний чемпіон світу з боксу за версією WBA. Приймав участь в Олімпійських іграх в Сіднеї в 2000 році. Виступав в напівсередній ваговій категорії. Зараз займається підготовкою молодих боксерів.

Олексій Торохтій

Олексій Торохтій – Олімпійський чемпіон з важкої атлетики, призер чемпіонатів світу та Європи. Заслужений майстер спорту України. Віце-президент Федерації важкої атлетики України.

Євгеній Левченко

Євгеній Левченко – екс-футболіст збірної України. Основну частину кар’єри провів у Нідерландах. Працює футбольним експертом на телебаченні. Приймав участь в реаліті-шоу, був визнаний найстильнішим футболістом за версією журналу Esquire.

Олександр Денисов

Олександр Денисов – директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2», ведучий програми «Великий футбол», заслужений журналіст України. 3 рази отримував нагороду «Телетріумф» в номінації «Найкращий ведучий спортивних програм».

Олег Пінчук

Олег Пінчук - сучасний український скульптор, майстер бронзової скульптури та арт-інсталяцій. Інтелектуальний лідер та ідеолог сучасного українського мистецтва, скульптор-філософ.

Михайло Котов

Михайло Котов – відомий російський та український журналіст. Починав як кореспондент видавничого дому «Комерсант» та пройшов шлях від рядового репортера до медіа-менеджера. Був головним редактором найбільшого онлайн-змі Росії «Газета.Ru» та української версії журналу Forbes. Останнім часом займається проектами в області венчурного інвестування та створення технологічних стартапів. Працював з фондом TA Ventures Вікторії Тігіпко, очолював спільноту венчурних інвесторів iClub.

В'ячеслав Климов

В’ячеслав Климов – співвласник компанії «Нова Пошта». Одразу після закінчення Харківського авіаційного інституту в 1998 році, В’ячеслав почав працювати інженером-конструктором в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. Антонова. Через три роки – в 2001-му – спільно з Володимиром Поперешнюком заснував компанію «Нова Пошта» та повністю посвятив їй свій робочий час. В 2014-му перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради і зосередився на стратегічному правлінні, передав операційну діяльність команді топ-менеджерів. В 2016 році став одним із співзасновників СУП (Спілки Українських Підприємців) та її першим президентом.

Катерина Яценко

Катерина Яценко – кандидат медичних наук, науковий співробітник інституту фізіології імені Богомольця, доктор-невролог. Вона – засновник унікальної неврологічної клініки «Клініка доктора Яценко». Крім того, Катерина – переможниця премії «Жінка України 2018» у номінації «Здоров'я та Медицина».

Тетяна Дружченко

Тетяна Дружченко - директор Благодійного фонду журналу «Единственная». Тренер, спеціаліст по работі з підлітками кризових категорій.

Бойко (Конотопская) Тетяна

Бойко (Конотопская) Тетяна спеціалізується на педіатрії. Займається лікуванням дітей від народження до 18 років. Вона точно знає, як зробити так, щоб дитина росла здоровою та кожного дня отримувала задоволення від життя.

Максімова Вікторія

Максімова Вікторія - головний лікар клініки ISIDA, кандидат медичних наук (акушерство та гінекологія). Стаж роботи – більше 21 року.