preloader

ЕКСПЕРТИ НОМІНАЦІЇ “КУЛЬТУРА”

Андрій Куликов

Голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- і телеведучий, перекладач, медіа-експерт, медіа-тренер. За плечима багаторічна робота у Великобританії, Лондоні старшим продюсером Української служби радіо ВВС. Кілька разів був лауретом премії «Телетріумф» як ведучий і у складі команди програми «Свобода слова».

Михайло Слабошпицький

Класик сучасної української літератури, критик, прозаїк і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії та ще дев'яти премій (імені Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та ін.). Виконавчий директор Ліги українських меценатів, один із засновників міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

Кирило Шарапов

Талановитий український скрипаль, ідейний натхненник і музикант квартету Kiev-Tango-Project – одного з найяскравіших колективів в нашій країні, що виконує твори у жанрі танго.

Мирослава Макаревич

Дитяча письменниця, журналіст. Мирослава співробітничала з міжнародними інформаційними агентствами BBC й Reuters, працювала на посаді головного редактора у видавничих будинках HFS, Sanoma Media Ukraine, Edipresse Media. Є куратором міжнародних арт та соціально-культурних проектів.

Олег Пінчук

Олег Пінчук - сучасний український скульптор, майстер бронзової скульптури та арт-інсталяцій. Інтелектуальний лідер та ідеолог сучасного українського мистецтва, скульптор-філософ.

6

Андрій Куликов

6

Михайло Слабошпицький

6

Кирило Шарапов

6

Мирослава Макаревич

6

Олег Пінчук

Номінанти "КУЛЬТУРА"

7

Оксана Линів

Дізнатися більше
7

Катерина Кухар

Дізнатися більше
7

Ада Роговцева

Дізнатися більше
7

Мар'яна Савка

Дізнатися більше
7

Олеся Островська-Люта

Дізнатися більше