preloader

ЕКСПЕРТИ НОМІНАЦІЇ “МОДА ТА КРАСА”

Ангеліна Комарова

Ангеліна Комарова – арт-директор мережі салонів «Kika-style», іміджмейкер, б’юті та фешн-блогер. Вона вміє створити образ, який буде не тільки модним та красивим, але й ідеально гармоніюватиме із внутрішнім світом людини. І це просто неймовірно!

Анна Коваленко и Анастасия Дзюба

Анна Коваленко и Анастасия Дзюба – основательницы первого в Украине масс-маркет бренда «Must have». Их пример по-настоящему вдохновляет тех девушек, которые мечтают о собственном деле, но и доказывает. На сегодняшний день MustHave – это собственное производство площадью 1000 кв. м, 9 магазинов в Киеве, Львове, Харькове и Одессе, а также интеренет-магазин.

Катерина Кухар

Катерина Кухар – українська балерина, прима-балерина Національного академічного театру опери і балету України імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України, Народна артистка України, суддя шоу «Танці з зірками».

Ксенія Карпенко

Ксенія Карепенко – відома українська дизайнерка та автор бренду #LOVEfp. Ксенія змінила кар єру журналіста та життя у Нью-Йорку на власний бізнес. Вона точно знає, як досягти успіху та робити те, що по-справжньому любиш.

Марія Маслій

Марія заснувала перший український бренд взуття преміум-класу MARSALA. Вона отримала гранд на навчання в магістратурі в Кембриджі за фахом «Модний дизайн», а також стала номінантом премії Best Fashion Awards в номінації «Кращий дизайнер аксесуарів». В минулому році стала переможницею в номінації "Мода та краса".

Анастасія Мехеда

Анастасия Мехеда – національний візажист Lancome в Україні, засновник унікальної школи макіяжу Beauty Trainer. Вона точно знає, як зробити дівчину не просто красунею зовнішньо, а навчити її любити себя по-справжньому.

6

Ангеліна Комарова

6

Анна Коваленко и Анастасия Дзюба

6

Катерина Кухар

6

Ксенія Карпенко

6

Марія Маслій

6

Анастасія Мехеда

Номінанти "МОДА ТА КРАСА"

7

Ольга Навроцька

Дізнатися більше
7

Дарія Шаповалова

Дізнатися більше
7

Лілія Літковськая

Дізнатися більше
7

Катя Сільченко

Дізнатися більше
7

Лєра Бородіна

Дізнатися більше