preloader

ЕКСПЕРТИ НОМІНАЦІЇ “ОСВІТА: СЕРЕДНЯ”

Олексій Греков

Співзасновник приватної школи Афіни, директор зі стратегічного розвитку, інноватор.

Олександр Елькін

Голова ради Громадської організації «ЕдКемп Україна», радник міністерства освіти і науки України з інновацій і горизонтальних зв’язків в освіті, голова підкомітету середньої освіти Громадської ради МОНУ, канд. техн. наук, входить до складу журі Премії Global Teacher Prize.

Макс Бакшаев

Дослідник дитинства і освіти. Блогер-журналіст. Дослідник-натхненник незалежних шкіл. Макс – педагог. Працював тренером та керівником проекту «Школа усного рахунку Соробан», викладав в альтернативній школі Dixi, Міжнародних школах Uschool та Kids Hub. Крім того виступає консультантом у сфері незалежної освіти, допомагає відкривати школи нового формату.

Тетяна Стус

Дитяча письменниця, арт-менеджерка, літературознавець, засновниця та керівниця проекту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», громадський діяч при МОН, одна з ініціаторів нових Хрестоматій та реформ у молодшій школі.

Оксана Макаренко

Співзасновниця ГО «Смарт освіта» і «Батьківський контроль», радник міністра освіти і науки України. Нагороджена почесною грамотою МОН за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розроблення інноваційної моделі «Нова українська школа», а також подякою МОН за ініціативу, наполегливість, високий професіоналізм, активну участь у розробці концепції «Нова українська школа». За життєве кредо має вислів: «Майбутнє — це бачення, покладене на волю». Номінантка минулого року в категорії «Середня освіта».

Пауль Пшеничка

Пауль Пшеничка - вчитель фізики та астрономії з Чернівців, Заслужений вчитель України, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2017), почесний член Лондонського інституту фізики, Найкращий вчитель фізики світу за версією Intel 2004.

6

Олексій Греков

6

Олександр Елькін

6

Макс Бакшаев

6

Тетяна Стус

6

Оксана Макаренко

6

Пауль Пшеничка

Номінанти "ОСВІТА: СЕРЕДНЯ"

7

Світлана Ройз

Дізнатися більше
7

Галина Титиш

Дізнатися більше
7

Оленка Северенчук

Дізнатися більше
7

Катерина Ясько

Дізнатися більше