preloader

ЕКСПЕРТИ НОМІНАЦІЇ “ПСИХОЛОГІЯ ТА САМОРОЗВИТОК”

Кирило Куницький

Експерт в області систематизації бізнесу, побудови сильних команд, підвищення ефективності маркетингу і продажів. Засновник Школи системного бізнесу «Бізнес-Конструктор», автор і ведучий навчальних програм для власників, топ-менеджерів, HR-менеджерів компаній.

Тетяна Петрашова

Краніосакральний терапевт, викладач Інституту інтегративної психології та психотерапії, член ради Академії цілісного світогляду.

Євген Тичковський

Лікар-психотерапевт, травматерапевт, лікар-псіхотерапевт. Спеціалізація травматерапія (лікування наслідків перенесених подій, що травмують психіку людини). Практикуючий психотерапевт з 1984 року.

Олександра Квітко

Олександра Квітко – психоаналітик, блогер, автор статей на найкращих ресурсах для мам, письменниця, член Українського Психоаналітичного Союзу. Також Олександра проводить семінари та майстер-класи, вона є автором зустрічей-бесід Lifetalks.

Олена Тараріна

Олена Тараріна – психолог, титулований арт-терапевт, бізнес-тренер. Свою першу книгу Олена написала у 17 років. Вона точно знає, як стати успішною людиною та реалізувати свій творчий потенціал.

Олена Рихальська

Олена Рихальська – кандидат психологічних наук, психотерапевт, бізнес-тренер, консультант телевізійних проектів, автор книг і статей. Її спеціалізація – психологія успіху, індивідуальна психотерапія, сімейне консультування, а також проведення бізнес-тренінгів і тренінгів для жінок.

6

Кирило Куницький

6

Тетяна Петрашова

6

Євген Тичковський

6

Олександра Квітко

6

Олена Тараріна

6

Олена Рихальська

Номінанти "ПСИХОЛОГІЯ ТА САМОРОЗВИТОК"

7

Наталія Холоденко

Дізнатися більше
7

Анна Кушнерук

Дізнатися більше
7

Олена Железко

Дізнатися більше
7

Леся Ковальчук

Дізнатися більше
7

Маргарита Січкарь

Дізнатися більше