preloader

ЕКСПЕРТИ НОМІНАЦІЇ “СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК”

Ірина Гуцал

Директор МБО «Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua). Експерт в розробці та реалізації соціальних та благодійних проектів. З липня 2012 року Ірина очолила Міждународний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності».

Поліна Нюхіна

Директор Українського форуму благодійників. З 2005 року Форум об’єднує учасників задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва в Україні і виступає двигуном партнерського руху благодійників.

Любов Лоріашвілі

Головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрист, психолог. Тренер БФ журналу «Единственная».

Наталія Теленкова

Голова комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні. Працює у компанії з 1998 року. Очолює комітет з моменту його заснування у 2004 році. Завданнями комітету є втілення цінностей та принципів соціального інвестування глобальної компанії EY на локальному рівні, розробка та реалізація соціальних проектів, в тому числі проектів корпоративного волонтерства. Проекти компанії спрямовано на розвиток та оздоровлення суспільства, а саме: популяризація практик відповідального бізнесу, освітні програми для молоді, ініціативи щодо зменшення негативного впливу на довкілля, благодійні програми.

Соломія Вітвіцька

Телеведуча, куратор соціально-мультимедійного проекту ТСН и журналу VIVA! «Переможці», волонтер і активний організатор яскравих соціальних проектів в країні. Переможець премії «Жінка України 2016» категорії Соціальний вклад.

Маріанна Онуфрик

Маріанна Онуфрик - експерт з питань соціальної політики, кандидат економічних наук, наразі працює на посаді національного координатора проекту з оцінки потреб для розвитку інклюзивної освіти МБФ "Відродження", раніше - керівник Національного офісу з деінституціалізації. Одружена, має 4 дітей.

Тетяна Дружченко

Тетяна Дружченко - директор Благодійного фонду журналу «Единственная». Тренер, спеціаліст по работі з підлітками кризових категорій.

6

Ірина Гуцал

6

Поліна Нюхіна

6

Любов Лоріашвілі

6

Наталія Теленкова

6

Соломія Вітвіцька

6

Маріанна Онуфрик

6

Тетяна Дружченко

Номінанти "СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК"

7

Марина Саприкіна

Дізнатися більше
7

Ярослава Гресь

Дізнатися більше
7

Уляна Пчолкіна

Дізнатися більше
7

Дар'я Касьянова

Дізнатися більше
7

Наталя Оніпко

Дізнатися більше