preloader

ЕКСПЕРТИ НОМІНАЦІЇ “СПОРТ”

Ія Андрущак

Ія Андрущак – українська футболістка, два рази номінована на звання кращої футболістки країни. Була амбасадором УЄФА під час фіналу Ліги Чемпіонів 2018 у Києві.

В'ячеслав Сенченко

В’ячеслав Сенченко – 4-кратний чемпіон світу з боксу за версією WBA. Приймав участь в Олімпійських іграх в Сіднеї в 2000 році. Виступав в напівсередній ваговій категорії. Зараз займається підготовкою молодих боксерів.

Олексій Торохтій

Олексій Торохтій – Олімпійський чемпіон з важкої атлетики, призер чемпіонатів світу та Європи. Заслужений майстер спорту України. Віце-президент Федерації важкої атлетики України.

Євгеній Левченко

Євгеній Левченко – екс-футболіст збірної України. Основну частину кар’єри провів у Нідерландах. Працює футбольним експертом на телебаченні. Приймав участь в реаліті-шоу, був визнаний найстильнішим футболістом за версією журналу Esquire.

Олександр Денисов

Олександр Денисов – директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2», ведучий програми «Великий футбол», заслужений журналіст України. 3 рази отримував нагороду «Телетріумф» в номінації «Найкращий ведучий спортивних програм».

6

Ія Андрущак

6

В'ячеслав Сенченко

6

Олексій Торохтій

6

Євгеній Левченко

6

Олександр Денисов

Номінанти "СПОРТ"

7

Дар’я Білодід

Дізнатися більше
7

Еліна Світоліна

Дізнатися більше
7

Наталя Прищепа

Дізнатися більше
7

Олена Костевич

Дізнатися більше