preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Віра Платонова

Віра Платонова – старший віце-президент та директор регіонального підрозділу Visa в країнах СНД та південно-східної Європи з жовтня 2018 року. До цього працювала генеральним директором MasterCard в Україні, Грузії, Молдові та країнах Центральної Азії. Почала роботу в українському офісі Mastercard Europe з 2010 року. З травня 2014 року також очолює представництво Mastercard в Молдові, а з жовтня 2015 року — в Грузії та країнах Центральної Азії. До Mastercard займала керівні позиції в профільних компаніях і банках. З відзнакою закінчила Інститут Міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Заміжня, має доньку, захоплюється подорожами, йогою та бігом.

Кіра Рудик

Кіра Рудик – СОО Ring Ukraine, що займається розробкою розумних гаджетів для безпечного житла. У лютому 2018 року компанію купив технологічний гігант Amazon за 1$ млрд. В Ring Ukraine Кіра відповідає за всі операційні задачі, а також керує PR, HR, фінансовими та дослідницькими департаментами. А свою кар’єру Кіра пройшла шлях від junior-спеціаліста до людини, що створила один за найбільших R&D центрів в Україні.

Тетяна Лукинюк

Тетяна Лукинюк – генеральний директор Red Bull Україна. Більше 20 років працює в міжнародних компаніях, з них 11 – в маркетингу. За свою кар’єру працювала в маркетингу Coca-Cola, директором з маркетингу Oriflame та в компанії «Сан Інбев Україна». З 2015 року очолює Red Bull. У 2011 році увійшла в топ-15 найсильніших маркетинг-директорів України. З 2010 є викладчем The Chartered Institute of Marketing (UK) та з 2016 - професором Kyiv School of Economics.

Олена Кошарна

Олена Кошарна – засновник, партнер та виконавчий директор Horizon Capital. Олена – професійних бухгалтер, вона керує 4 фондами, сукупний капітал котрих перевищує $ 800 млн.

Наталя Лімонова

Наталя Лімонова – директор компанія «Снайт», співзасновник Креативної Міжнародної Дитячої школи, кібернетик за освітою, мама двох синів. Компанію «Снайт» Наталя заснувала разом з чоловіком 20 років тому, наразі це ведучий виробник меблів в Україні.

6

Віра Платонова

6

Кіра Рудик

6

Тетяна Лукинюк

6

Олена Кошарна

6

Наталя Лімонова

Експерти номінації "БІЗНЕС. МЕНЕДЖМЕНТ"

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Президент Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», конференції Connecting Women, номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.

image
Михайло Котов

Михайло Котов – відомий російський та український журналіст. Починав як кореспондент видавничого дому «Комерсант» та пройшов шлях від рядового репортера до медіа-менеджера. Був головним редактором найбільшого онлайн-змі Росії «Газета.Ru» та української версії журналу Forbes. Останнім часом займається проектами в області венчурного інвестування та створення технологічних стартапів. Працював з фондом TA Ventures Вікторії Тігіпко, очолював спільноту венчурних інвесторів iClub.

image
В'ячеслав Климов

В’ячеслав Климов – співвласник компанії «Нова Пошта». Одразу після закінчення Харківського авіаційного інституту в 1998 році, В’ячеслав почав працювати інженером-конструктором в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. Антонова. Через три роки – в 2001-му – спільно з Володимиром Поперешнюком заснував компанію «Нова Пошта» та повністю посвятив їй свій робочий час. В 2014-му перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради і зосередився на стратегічному правлінні, передав операційну діяльність команді топ-менеджерів. В 2016 році став одним із співзасновників СУП (Спілки Українських Підприємців) та її першим президентом.