preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Олена Шуляк

Керує Midland Development Ukraine, обіймає посаду генерального директора вже понад чотири роки. Зарекомендувала себе блискучим топ-менеджером, створюючи активи в сфері комерційної нерухомості, збільшуючи прибуток і вартість компанії. Профільна діяльність Midland Development Ukraine полягає в інвестуванні та професійному розвитку об'єктів нерухомості в нашій країні. Олена має ступінь магістра з бізнес-адміністрування, сертифікований аудитор з 1999 року.

Ірина Варагаш

Ірина Варагаш – президент компанії «Еконія», засновниця торгової марки «Малятко». Ідея заснування ТМ «Малятко» починалась з доволі простої материнської ситуації. Народивши первістка Ірина постала перед проблемою - жодне українське підприємство не займалося випуском дитячої води, у якій була потреба. Зрозумівши, що ця проблема постає перед багатьма батьками, Ірина започаткувала виробництво спеціальної дитячої води «Малятко», згодом розмістивши на етикетці фото молодшого сина, як материнську гарантію якості і любові з якою виготовляється продукція «Малятко». Так з’явилась не тільки дитяча вода «Малятко», але й була створена культура споживання дитячої бутильованої води в Україні. Сумлінна праця команди під керівництвом Ірини дозволяють компанії вже багато років утримувати позицію лідера ринку дитячої води. І це не усі досягнення пані Ірини. Розуміючи що українські діти потребують не тільки якісну воду, але й якісне і корисне дитяче харчування, разом і з командою прийняли виклик ринку та стрімко і успішно створили цілу лінійку продуктів дитячого харчування «Малятко». Сьогодні «Малятко» це майже уся лінійка продуктів дитячого харчування – фруктові та овочеві пюре та соки, молочні та безмолочні каші та печиво. Компанія «Еконія» розвивається та виходить на міжнародні ринки. Активно працюючи з ринками Європи та Азії - «Еконія» достойно представляє Україну, як країну - виробника якісної продукції. Довіра та підтримка – найважливіше у такій важливій справі, як виробництво дитячого харчування, а бути жінкою - підприємцем дійсно відповідально та гідно уваги і визнання!

Лєра Бородіна

Лєра Бородіна – серійний підприємець, СЕО управляючої компанії, в яку входять 5 бізнесів: Oh My Look!, G.Bar, So DODO, Lavla, Big Plans Club. У 2013 році Лєра запустила свій перший проект – сервіс оренди суконь Oh My Look!, що за 2 роки зібрав навколо себе 30 тисяч постійних клієнтів. У 2015 році Oh My Look! змінив свою бізнес-модель та додав до сервісу оренди суконь організацію фотосесій – Photoroom. У вартість фотодня включено все: 3 будь-яких сукні із сервісу Oh My Look!, мейкап та укладка, фотогенічний простір, робота фотографа та помічник зйомки. У 2015 році Oh My Look! переїхав в новий, більший простір, і разом зі своєю подругою Сабіною Мусіною Лєра Бородіна запускає перший G.Bar всередині простору Oh My Look! За 3 роки G.Bar та Oh My Look! значно розширили свою географію: 25 салонів в 8 країнах. Сьогодні в київському офісі працює 250 людей. Основні напрямки бізнесу – сервіси, що допомагають робити життя жінки легшим, красивішим, а її щасливішою. Головні принципи – новаторство та wow-ефект.

Даша Зарівна

Даша Зарівна – співзасновниця Elevate conference, першої в Україні спільної конференції представників ІТ-бізнесу, медіа, акселераторів та фондів, та СЕО нетворкінг-платформи благодійних аукціонів «Charitum». У 2018 році Даша стала видавцем інтернет-журналу Vector – бізнес-медіа з фокусом на український ІТ-бізнес та креативну індустрію. В минулому працювала головним редактором digital версії L'Officiel Україна та ведучою на радіо «Аристократи». У вересні 2018 року Даша запустила комунікаційне агентство Vector PR. Агентство робить піар та контент-маркетинг для середнього та великого бізнесу. Серед клієнтів – Borjomi, CAP School, Київський економічний форум. За 5 місяців агентство Vector PR виросло до 10 чоловік у команді, і зараз планується подвоїти кількість співробітників.

Ольга Гуцал

Ольга Гуцал – власниця компанії «Каміон-Оіл», що постачає моторні олії та іншу автомобільну продукцію, ювелірного салону «Абрикос» та засновниця «Автобукінгу» - сервісу пошуку та запису онлайн на СТО. Ольга займається бізнесом понад 25 років і має великий досвід в управлінні власної компанії.

6

Олена Шуляк

6

Ірина Варагаш

6

Лєра Бородіна

6

Даша Зарівна

6

Ольга Гуцал

Експерти номінації "БІЗНЕС. ПІДПРИЄМНИЦТВО"

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Президент Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», конференції Connecting Women, номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.

image
Михайло Котов

Михайло Котов – відомий російський та український журналіст. Починав як кореспондент видавничого дому «Комерсант» та пройшов шлях від рядового репортера до медіа-менеджера. Був головним редактором найбільшого онлайн-змі Росії «Газета.Ru» та української версії журналу Forbes. Останнім часом займається проектами в області венчурного інвестування та створення технологічних стартапів. Працював з фондом TA Ventures Вікторії Тігіпко, очолював спільноту венчурних інвесторів iClub.

image
В'ячеслав Климов

В’ячеслав Климов – співвласник компанії «Нова Пошта». Одразу після закінчення Харківського авіаційного інституту в 1998 році, В’ячеслав почав працювати інженером-конструктором в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. Антонова. Через три роки – в 2001-му – спільно з Володимиром Поперешнюком заснував компанію «Нова Пошта» та повністю посвятив їй свій робочий час. В 2014-му перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради і зосередився на стратегічному правлінні, передав операційну діяльність команді топ-менеджерів. В 2016 році став одним із співзасновників СУП (Спілки Українських Підприємців) та її першим президентом.