preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Олена Іванова

Олена Іванова – співвласниця та керуючий директор клубної бібліотеки BOtaN, яку ще ніжно називають книжковим сомельє.

Наталія Попович та Оксана Семенюк

Наталія Попович та Оксана Семенюк – засновники компанії Changers, що займається розвитком лідерства. Changers консультує організації у приватному і державному секторі з питань розвитку лідерства, управління змінами, системного управління талантами, розвитку функції HR, організаційної культури та підвищення залученості працівників. Наталія – міжнародний експерт з комунікацій та громадський активіст, президент групи компаній Be—it, однієї з провідних консалтингових комунікаційних компаній на пострадянському просторі. Також, Наталія є співзасновником Українського кризового медіа центру. Оксана – визнаний великою кількістю нагород і ринком міжнародний професіонал у сфері управління людськими ресурсами, лідерства та розвитку талантів з понад 20 річним досвідом роботи в одній з найбільших світових компаній – Mondelez International.

Анастасія Загороднюк

Анастасія Загороднюк – співзасновниця та операційний директор проекту віртуальних екскурсій VRNET.IO. Ціль стартапу – щоб за допомогою технологій, розроблених VRNET.IO, можна було вибрати квартиру, будинок, офіс чи дизайн в будь-якій точці світу, не виходячи з дому. А далі – не тільки нерухомість.

Наталія Ємченко

Наталія Ємченко – співзасновниця спортивного проекту LIVE.LOVE, що розпочався з неймовірної мрії Наталії – перепливти Босфор. LIVE.LOVE допомагає зробити перші кроки у спорті та полюбити його назавжди. LIVE.LOVE – це не банальний спортивний клуб, це та сама майже ідеальна модель нетворкінгу, що дає своїм учасникам набагато більше, ніж здорове захоплення.

Дар'я Лосєва

Дар’я Лосєва – відомий генетик, молекулярний біолог, СЕО та співзасновниця компанії Myhelix – сервісу індивідуальних молекулярних досліджень. Ціль проекту - зробити генетичні знання доступними та зрозумілими простим людям, бо від цього залежить якість їхнього життя. ДНК-тести Myhelix націлені на зміну харчових звичок українців, вони тлумачать генетичний потенціал людини та досліджують його вплив на здоров’я, продуктивність, фізичні, ментальні якості.

6

Олена Іванова

6

Наталія Попович та Оксана Семенюк

6

Анастасія Загороднюк

6

Наталія Ємченко

6

Дар'я Лосєва

Експерти номінації "БІЗНЕС. STARTUP"

image
Катерина Глазкова

Виконавчий директор СУП (Союз Українських Підприємців) – першого великого об'єднання українських підприємців, створеного з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України незважаючи на галузь і географію їх діяльності. Катерина має багаторічний досвід роботи з підприємцями в якості журналіста і добре знає проблеми, з якими вони щодня стикаються в нашій країні.

image
Інна Катющенко

Президент Edipresse Media Ukraine – одного з провідних будинків видавничої справи в нашій країні. За 16 років роботи компанії на ринку було запущено 25 періодичних і більше 15 спеціальних випусків, 7 он-лайн видань, а також 2 бокс-сервіси (Beauty Box і Baby Box). Одним з напрямків роботи є видання корпоративних медіа (Custom Publishing). Компанія є ініціатором щорічної номінації «Viva! Найкрасивіші», «Жінка України», конференції Connecting Women, номінації BeautyHit і «ХІТ. Найкраще для малюка », які полюбилися мільйонам українців. Інна не тільки талановитий керівник, але і дуже творча людина: з 2015 року реалізує себе в модній індустрії. Заснувала бренд Couture de Fleur, який об'єднав арт і фешн. Є креативним директором бренду і автором колекцій.

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Ніна Левчук

Керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи, Ірландії. Ідеолог та організатор першої в Україні Women's Empowerment Program від Google для жінок. У Ніни більше 8 років професійного досвіду в сфері маркетингу, цифрових технологіях та продажах в міжнародних компаніях та стартапах силіконової долини. Керує відділом з розвитку клієнтів Google та командами в країнах Центральної та Східної Європи. Являється сертифікованим коучем та розвиває напрямок менторінгу в Україні та Європі. ТОП 50 Бізнес Леді України по версії журналу БІЗНЕС’2017.

image
Михайло Котов

Михайло Котов – відомий російський та український журналіст. Починав як кореспондент видавничого дому «Комерсант» та пройшов шлях від рядового репортера до медіа-менеджера. Був головним редактором найбільшого онлайн-змі Росії «Газета.Ru» та української версії журналу Forbes. Останнім часом займається проектами в області венчурного інвестування та створення технологічних стартапів. Працював з фондом TA Ventures Вікторії Тігіпко, очолював спільноту венчурних інвесторів iClub.

image
В'ячеслав Климов

В’ячеслав Климов – співвласник компанії «Нова Пошта». Одразу після закінчення Харківського авіаційного інституту в 1998 році, В’ячеслав почав працювати інженером-конструктором в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. Антонова. Через три роки – в 2001-му – спільно з Володимиром Поперешнюком заснував компанію «Нова Пошта» та повністю посвятив їй свій робочий час. В 2014-му перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради і зосередився на стратегічному правлінні, передав операційну діяльність команді топ-менеджерів. В 2016 році став одним із співзасновників СУП (Спілки Українських Підприємців) та її першим президентом.