preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Оксана Линів

Музикант в третьому поколінні Оксана Линів здобула визнання як диригент у вимогливої та грамотної в музичному плані європейської публіки. Оксана – перша жінка, яка отримала посаду головного диригента у відомому оперному театрі австрійського міста Грац, третя жінка, яка диригувала в Баварській державній опері за 100 років її існування, і одна з найуспішніших жінок-диригентів в світі. Оксана – ініціатор, співзасновниця і арт-директор фестивалю LvivMozArt. Також вона є засновницею Молодіжного симфонічного оркестру України.

Катерина Кухар

Катерина Кухар – українська балерина, прима-балерина Національного академічного театру опери і балету України імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України, Народна артистка України, суддя шоу «Танці з зірками».

Ада Роговцева

Ада Роговцева – одна з найталановитіших українських акторок, Герой України, Народна артистка СРСР та УРСР. Вона почала свою кар’єру ще за часів СССР. У свій час їй пропонували переїхати у Москву, однак вона залишилася у Києві, щоб розвивати український театр і кіно. І їй це вдалося.

Мар'яна Савка

Мар'яна Савка - українська поетеса, дитяча письменниця, головна редактора та співзасновниця «Видавництва Старого Лева. Крім того, Мар'яна Савка - член Ради Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, віце-президент премії у галузі літератури «Великий Іжак»

Олеся Островська-Люта

Директорка Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» з 2016 року. У 2014-му працювала першою заступницею міністра культури України, була експертом дорадчої компанії pro.mova. У попередні роки - куратор, арт-менеджер, керівник програм і проектів фонду "Розвиток України" і Голова правління Фундації "Центр Сучасного Мистецтва". Куратор виставкових проектів: "Ніжність", "Deja Vu", "Мінливий світ - розказаний час", "Велика несподіванка", "Неприкаяні" тощо. Автор статей з питань українського мистецтва і сучасної культури в українських та іноземних виданнях.

6

Оксана Линів

6

Катерина Кухар

6

Ада Роговцева

6

Мар'яна Савка

6

Олеся Островська-Люта

Експерти номінації "КУЛЬТУРА"

image
Андрій Куликов

Голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- і телеведучий, перекладач, медіа-експерт, медіа-тренер. За плечима багаторічна робота у Великобританії, Лондоні старшим продюсером Української служби радіо ВВС. Кілька разів був лауретом премії «Телетріумф» як ведучий і у складі команди програми «Свобода слова».

image
Михайло Слабошпицький

Класик сучасної української літератури, критик, прозаїк і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії та ще дев'яти премій (імені Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та ін.). Виконавчий директор Ліги українських меценатів, один із засновників міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

image
Кирило Шарапов

Талановитий український скрипаль, ідейний натхненник і музикант квартету Kiev-Tango-Project – одного з найяскравіших колективів в нашій країні, що виконує твори у жанрі танго.

image
Мирослава Макаревич

Дитяча письменниця, журналіст. Мирослава співробітничала з міжнародними інформаційними агентствами BBC й Reuters, працювала на посаді головного редактора у видавничих будинках HFS, Sanoma Media Ukraine, Edipresse Media. Є куратором міжнародних арт та соціально-культурних проектів.

image
Олег Пінчук

Олег Пінчук - сучасний український скульптор, майстер бронзової скульптури та арт-інсталяцій. Інтелектуальний лідер та ідеолог сучасного українського мистецтва, скульптор-філософ.