preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Ольга Навроцька

Ольга Навроцька – дизайнер, фотограф, режисер брендів NAVRO і Queen Casual by Navro. В її одяг одягаються найкращі зірки українського шоу-бізнесу: Тіна Кароль, Маша Єфросініна, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Андрій Данилко на багато інших. А шоу-руми брендів Ольги Навроцької є не тільки в Україні, а й в інших країнах світу.

Дарія Шаповалова

Дарія Шаповалова – відома українська журналістка та бізнесвумен, співзасновниця міжнародного агентства та шоурума More Dash, який знаходиться у Парижі та представляє українських дизайнерів міжнародним журналістам та байєрам. Засновниця освітніх проектів Kiev Fashion Institute и Fashion Tech Summit.

Лілія Літковськая

Лілія Літковська – одна з найбільш популярних українських дизайнерок, власниця бренду LITKOVSKAYA. Дизайн LITKOVSKAYА знають всі, хто цікавиться модою, адже Лілія сміливо поєднує чоловічі и жіночі мотиви в одязі. Продукцію бренду можна знайти не тільки в Україні, а й в США, Токіо, Кореї, Росії та на Кіпрі.

Катя Сільченко

Катя Сільченко – українська дизайнерка, талановитий хореограф, телеведуча, засновниця бренду The Coat. Її одяг сподобається, як жінкам, які цінять елегантність, так і тим, хто хоче бути романтичною. А журналісти вважають Катю однією з найперспективніших молодих дизайнерів.

Лєра Бородіна

Лєра Бородіна – серійний підприємець, СЕО управляючої компанії, в яку входять 5 бізнесів: Oh My Look!, G.Bar, So DODO, Lavla, Big Plans Club. У 2013 році Лєра запустила свій перший проект – сервіс оренди суконь Oh My Look!, що за 2 роки зібрав навколо себе 30 тисяч постійних клієнтів. У 2015 році Oh My Look! змінив свою бізнес-модель та додав до сервісу оренди суконь організацію фотосесій – Photoroom. У вартість фотодня включено все: 3 будь-яких сукні із сервісу Oh My Look!, мейкап та укладка, фотогенічний простір, робота фотографа та помічник зйомки. У 2015 році Oh My Look! переїхав в новий, більший простір, і разом зі своєю подругою Сабіною Мусіною Лєра Бородіна запускає перший G.Bar всередині простору Oh My Look! За 3 роки G.Bar та Oh My Look! значно розширили свою географію: 25 салонів в 8 країнах. Сьогодні в київському офісі працює 250 людей. Основні напрямки бізнесу – сервіси, що допомагають робити життя жінки легшим, красивішим, а її щасливішою. Головні принципи – новаторство та wow-ефект.

6

Ольга Навроцька

6

Дарія Шаповалова

6

Лілія Літковськая

6

Катя Сільченко

6

Лєра Бородіна

Експерти номінації "МОДА ТА КРАСА"

image
Ангеліна Комарова

Ангеліна Комарова – арт-директор мережі салонів «Kika-style», іміджмейкер, б’юті та фешн-блогер. Вона вміє створити образ, який буде не тільки модним та красивим, але й ідеально гармоніюватиме із внутрішнім світом людини. І це просто неймовірно!

image
Анна Коваленко и Анастасия Дзюба

Анна Коваленко и Анастасия Дзюба – основательницы первого в Украине масс-маркет бренда «Must have». Их пример по-настоящему вдохновляет тех девушек, которые мечтают о собственном деле, но и доказывает. На сегодняшний день MustHave – это собственное производство площадью 1000 кв. м, 9 магазинов в Киеве, Львове, Харькове и Одессе, а также интеренет-магазин.

image
Катерина Кухар

Катерина Кухар – українська балерина, прима-балерина Національного академічного театру опери і балету України імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України, Народна артистка України, суддя шоу «Танці з зірками».

image
Ксенія Карпенко

Ксенія Карепенко – відома українська дизайнерка та автор бренду #LOVEfp. Ксенія змінила кар єру журналіста та життя у Нью-Йорку на власний бізнес. Вона точно знає, як досягти успіху та робити те, що по-справжньому любиш.

image
Марія Маслій

Марія заснувала перший український бренд взуття преміум-класу MARSALA. Вона отримала гранд на навчання в магістратурі в Кембриджі за фахом «Модний дизайн», а також стала номінантом премії Best Fashion Awards в номінації «Кращий дизайнер аксесуарів». В минулому році стала переможницею в номінації "Мода та краса".

image
Анастасія Мехеда

Анастасия Мехеда – національний візажист Lancome в Україні, засновник унікальної школи макіяжу Beauty Trainer. Вона точно знає, як зробити дівчину не просто красунею зовнішньо, а навчити її любити себя по-справжньому.