preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Світлана Ройз

Світлана — один з найпопулярніших психологів України, до порад якої дослуховуються і батьки, і педагоги. Вона регулярно проводить семінари-практикуми для вчителів, які відвідують від 100 до 600 вчителів різних міст України. 2018 рік став і роком запуску щомісячних ресурсних груп для вчителів, які проводяться і будуть проводитись регулярно. Крім того, на платформі ЕdEra та за сприяння ГО «Смарт Освіта» було записано курс «Колошкільне дитинознавство Світлани Ройз» на допомогу вчителям та вихователям. У доробку Світлани такі книги: «Чарівна паличка для батьків», «Де Живе Ангел», «Шепотуньки», «Практичне Дитиноведення», терапевтична історія «Хто живе у мами в Серці». Найближчим часом вийде нова книга «Подорож страховиська». В минулому році Світлана перемогла в номінації «Психологія та саморозвиток» Премії «Жінка України2018" журналу "Единственная" та ввійшла в ТОП-100 найвпливовіших жінок України по версії журналу «Фокус».

Зоя Литвин

Засновниця новаторських освітніх ініціатив: громадської спілки "Освіторія", Новопечерської школи та премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Зоя з командою роблять все для розвитку освіти в Україні - працюють з дитячими будинками, для того щоб діти сироти мали якісну освіту та шанс на успішне майбутнє. У цьому напрямку вони започаткували два всеукраїнські проекти: ILearn(oнлайн платформа, що допомагає безкоштовно підготуватися до ЗНО) та проект "Перша професія" (який дає практичну професію та можливість не боятися безробітного майбутнього вихованцям дитячих будинків). Також, важливим напрямком ії діяльності є перше освітянське медіа та тренінговий центр, що безкоштовно навчає та розвиває учителів з усієї країни. Зоя щиро вірить і кожним своїм результатом доводить, що освіта - найпотужніша зброя, а вчителі - найважливіший ключ до позитивних освітніх змін. Наприклад, за допомогою премії Global Teacher Prize, всього за 7 місяців Зоя та ії команда змінили думку 600 000 українців і переконали їх у тому, що вчителі - це спражня сила, яка може змінити не тільки якість мислення дітей, але й економіку та рівень розвитку всієї країни.

Галина Титиш

До того, як прийти в освіту, Галина 10 років працювала в “Українській правді”. Коли її старший син пішов до школи, то Галина звернула увагу на низьку якість підручників. Тоді на сайті УП.Життя, де вона працювала, публікувалися тексти Іванни Коберник та Зої Звиняцьківської про шкільні підручники. Саме ці небайдужі мами, до яких долучилась ще й Оксана Макаренко, заснували ГО “Батьківський контроль”. Згодом Галина вирішила повністю зануритися в сферу освіти і пішла з УП та очолила ГО “Смарт освіта”, яка була заснована як продовження “Батьківського контролю”. «Смарт освіта» — досить молода ГО. Вона зареєстрована у липні 2016 року, і саме ось цього, 2018 року нею було реалізовано багато проектів. Серед котрих давня мрія Галини — ресурсні зустрічі для вчителів зі Світланою Ройз. Загалом у 2018 році було розроблено такі онлайн-курси: • про роботу вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами (33 тисячі зареєстрованих на курсі і 16 тисяч його повністю пройшли і отримали сертифікати) • курс для освітніх управлінців з ефективних комунікацій (він лише зараз відривається) • короткий курс зі Світланою Ройз “Колошкільне дитинознавство”. Була продовжена робота з темою інклюзії в окремому розділі на сайті НУШ, повністю присвяченому роботі з дітьми з ООП. Минулого року Галина працювала над реформою ДІ — реформа інтернатних закладів для дітей та була радником з питань комунікацій Національного офісу ДІ реформи (проект EDGE). Започатковано було і ще один проект - педагогіка партнерства в НУШ, що є логічним продовженням «батьківського контролю», але вже не у формі контролю, а в співпраці.

Оленка Северенчук

Оленка Северенчук, директорка з розвитку ГС «Освіторія»: «За 2018-й рік моїй команді завдяки освітянському оскару Global Teacher Prize Ukraine вдалося змінити думку кожного 6-го українця на краще щодо важливості професії вчителя, а нашим переможцям - увійти до рейтингів «Топ-100 найвпливовіших українців» (Пауль Пшенічка) та «Топ 30 under 30” (Олександр Жук). За 2 роки існування премія є найбільш успішним освітнім проектом країни. Ми допомогли Міністерству освіти і науки віднавчати 22 000 вчителів початкових класів в рамках реформи Нова українська школа, а на он-лайн-курсі на EdEra, над яким працювала Освіторія, зареєстровано 160 000 учителів, 110 000 з яких отримали сертифікати. Це рекордна кількість для он-лайн-навчання в Україні. Ми створили освітянське медіа, яке читає понад 200 000 вчителів щомісяця, провели понад 50 тренінгів/курсів/надихаючих зустрічей для освітян в нашому тренінговому центрі, а в 2019-му плануємо відкриття єдиного в Україні освітнього хабу - майданчику для синергії, народження нових проектів, натхнення і розвитку вчителів. Тому що вся Україна, від маленького селища до найбільшого міста, має знати, що #ВчителіВажливі».

Катерина Ясько

Катерина Ясько - психологиня, громадська діячка, натхненниця та ініціатор об'єднання зацікавлених аудиторій в рамках ініціативи Empatia.pro, співзасновниця і керівниця ГО "Міжнародної освітньої ініціативи "ВІДКРИТА ХАТА", Громадської спілки "Міжнародний інститут інтегрального розвитку". Фокус соціальної діяльності та ініціатив Катерини – освіта, зокрема шкільна освітня система України. Заснувала 3 соціальні освітні проекти, які включають навчання освітян-педагогів та директорів шкіл: «Школа Емпатії», «Інтегральне лідерство в освіті», «Розвиток емоційного інтелекту та навичок медіації конфліктів для педагогів та дітей зі Сходу України». Інтегрувала принципи позитивної психології до новоствореного стандарту Нової української школи.

6

Світлана Ройз

6

Зоя Литвин

6

Галина Титиш

6

Оленка Северенчук

6

Катерина Ясько

Експерти номінації "ОСВІТА: СЕРЕДНЯ"

image
Олексій Греков

Співзасновник приватної школи Афіни, директор зі стратегічного розвитку, інноватор.

image
Олександр Елькін

Голова ради Громадської організації «ЕдКемп Україна», радник міністерства освіти і науки України з інновацій і горизонтальних зв’язків в освіті, голова підкомітету середньої освіти Громадської ради МОНУ, канд. техн. наук, входить до складу журі Премії Global Teacher Prize.

image
Макс Бакшаев

Дослідник дитинства і освіти. Блогер-журналіст. Дослідник-натхненник незалежних шкіл. Макс – педагог. Працював тренером та керівником проекту «Школа усного рахунку Соробан», викладав в альтернативній школі Dixi, Міжнародних школах Uschool та Kids Hub. Крім того виступає консультантом у сфері незалежної освіти, допомагає відкривати школи нового формату.

image
Тетяна Стус

Дитяча письменниця, арт-менеджерка, літературознавець, засновниця та керівниця проекту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», громадський діяч при МОН, одна з ініціаторів нових Хрестоматій та реформ у молодшій школі.

image
Оксана Макаренко

Співзасновниця ГО «Смарт освіта» і «Батьківський контроль», радник міністра освіти і науки України. Нагороджена почесною грамотою МОН за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розроблення інноваційної моделі «Нова українська школа», а також подякою МОН за ініціативу, наполегливість, високий професіоналізм, активну участь у розробці концепції «Нова українська школа». За життєве кредо має вислів: «Майбутнє — це бачення, покладене на волю». Номінантка минулого року в категорії «Середня освіта».

image
Пауль Пшеничка

Пауль Пшеничка - вчитель фізики та астрономії з Чернівців, Заслужений вчитель України, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2017), почесний член Лондонського інституту фізики, Найкращий вчитель фізики світу за версією Intel 2004.