preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Лілія Гриневич

Лілія Михайлівна очолює Міністерство освіти і науки України. До обіймання цієї державної посади очолювала Центр тестових технологій, який пізніше трансформувався в Український центр оцінювання якості освіти. Центр займався розробкою та запуском зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Співавтор Закону «Про освіту», в якому закладено основи масштабної реформи шкільної освіти. Лілія вважає, що саме ідеї рухають людьми і рухають реформами: «Для міністра найвища цінність — це повага до гідності кожної людини. З досвідом я зрозуміла, що засаднича цінність і вміння — це любов до усього, що є в житті. Любов до своєї родини, близьких, того, що ти робиш. Тільки такий підхід дає дійсно цінні результати. Коли люди бачать, що певна ідея резонує з їхніми прагненнями, вони здатні працювати на якісно іншому рівні».

Ірина Золотарьова

Ірина Золотарьова - професор кафедри інформаційних систем Харківського національного університету ім. С. Кузнеця, помічник ректора з міжнародних проектів. Член національної команди експертів з реформування вищої освіти ЕРАЗМУС+. Представник України в групі супроводу Болонського процесу в ЄС (Bologna Follow-up Group - BFUG) та EQAR (Європейський реєстр з якості вищої освіти). У 2018 році нагороджена орденом Академічних Пальм (Міністерство національної освіти Французької Республіки), а також обрана членом національного агентства забезпечення якості вищої освіти.Керівник франко-української магістерської програми підготовки магістрів "Бізнес-інформатика" з університетом Ліон-2 ім. Люм'єр (Франція).

Світлана Калашнікова

Світлана Калашнікова - Директор Інституту вищої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор. Член Національної команди експертів з реформування вищої освіти України (Програма ЄС "Еразмус+). Національний координатор Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України (Програма реалізується за підтримки Британської Ради в Україні). Керівник проекту "Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти" (спільно з Чеським Центром досліджень вищої освіти). Головний редактор Міжнародного журналу "Університети і лідерство". Світлана організовувала та модерувала щорічну Міжнародної конференцію "Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу" та брала участь у складі офіційної делегації України під керівництвом Міністра освіти і науки Лілії Гриневич у Конференції міністрів Європейського простору вищої освіти (м. Париж).

Алла Рибалко

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії. На початку 2018 року виграла конкурс на посаду керівника експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення вищої освіти і освіти дорослих директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України. Протягом 2018 року брала участь у розробленні та затвердженні стандартів вищої освіти для кожного рівня вищої освіти в межах кожної спеціальності. Входила до групи розробників законопроекту «Про фахову передвищу освіту». Захоплюється французькою культурою, мовою та музикою. Займається плаванням. Віддана спільній справі, вимоглива до себе, відповідальна, комунікабельна, ввічлива. Основна візія – допомога кожній людині і прагнення відчути, що реформа у сфері вищої освіти, яка сьогодні активно впроваджується, дозволить закладам вищої освіти досягти ефективного стратегічного розвитку та забезпечить розвиток людського капіталу.

Ірина Жданова

Ірина Жданова – виконавчий директор Фонду «Відкрита політика». Публічно захищає інтереси переміщених вищих навчальних закладів, як представник ГО та допомагає учням з тимчасово окупованих територій отримувати українську освіту та вступати до українських вузів. Разом з Міносвіти, УЦОЯО, МінТОТ, Мінінформполітики та з «Укрзалізницею» Ірина провела кампанію: виготовлялись пам’ятки та покрокові інструкції про те, як вступити за звичайною та спрощеною процедурою до університету, пояснюємо, як можна отримати дублікат документів про освіту, бо багато хто втратив документи, а архіви залишилися на неконтрольованих територіях. Спільно з ЮНІСЕФ було створено сайт dostupnaosvita.com.ua, де є безкоштовні відеоуроки для підготовки до ЗНО та багато іншої інформації. Мало того, 4 роки тому Ірина разом з командою небайдужих запустили роботу «гарячої лінії» з питань освіти для молоді, що постраждала від війни. В 2018 вони прийняли 13 тисяч дзвінків. І великою маленькою перемогою є те, що в 2018 в університети поступили 1522 абітурієнта з тимчасово окупованих територій, сірої зони. Ірина вірить в те, що впровадження STEAM освіти в школі, коледжі, університеті дає гарантоване робоче місце на ринку праці 2020+.

6

Лілія Гриневич

6

Ірина Золотарьова

6

Світлана Калашнікова

6

Алла Рибалко

6

Ірина Жданова

Експерти номінації "ОСВІТА: ВИЩА"

image
Олександр Саврук

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group. Також викладає в Школі охорони здоров’я НаУКМА. Більше 15 років керує проектами управління змінами, формуванням стратегічних ідей бізнесу як українських, так і міжнародних організацій.

image
Олександр Востряков

Олександр Востряков – декан факультету економіки та управління КНЕУ ім.Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, доцент. Член науково-методичної ради МОН України, сектор вищої освіти, автор понад 50 наукових та навчально-методичних праць. Брав участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет та лідерство», який реалізовувався спільно з Варшавським університетом і Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України.

image
Юрій Рашкевич

Протягом 1994-2000 років координував виконання ряду міжнародних освітянських проектів за програмами Tempus, Еразмус+ та CIDA. Після приєднання України до Болонського процесу керував двома міжнародними проектами за програмою Tempus, присвяченими впровадженню Європейської кредитно-трансферної системи та модернізації управління університетом.

image
Руслан Гурак

Руслан Гурак – голова Державної служби якості освіти України, кандидат юридичних наук. Раніше працював проректором з навчально-наукової роботи Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» та головою Державної інспекції навчальних закладів України.

image
Ольга Поркуян

Ректор Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Ольга Вікторівна — відмінник науки та освіти, має почесну відзнаку «За розвиток регіону», яку отримала у зв’язку з відновленням роботи закладів вищої освіти в Луганській області після переміщення університетів у 2014 році, що особисто вважає своїм основним досягненням. Є автором трьох підручників та чотирьох навчальних посібників, близько 200 наукових праць, голова спеціалізованої вченої ради з захисту докторських дисертацій, д. т. н., професор.