Марина Саприкіна – керівниця експертної організації Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)”. Марина вже 10 років займається просуванням корпоративної соціальної відповідальності в Україні, що збільшило кількість КСВ проектів в українських компаніях. Додатково у 2014 році ініціювала три унікальних проекти: найбільша приватно-урядова ініціатива "Пакт заради молоді", завдяки якій вже 32000 молодих людей отримали досвід роботи в Україні; "Карта професій", в рамках якої розроблено буклети та уроки кар'єрного консультування для школярів 5-10 класів, і "Дівчата STEM", щоб дівчат в науці та технологіях стало більше.
Ярослава Гресь – управляючий партнер Gres Todorchuk PR, громадська українська діячка, журналістка, блогер. Ярослава активно займається громадськими та соціальними проектами, а також разом із чоловіком Андрієм Федорів виховує 4-х дітей.
Уляна Пчолкіна – телеведуча, громадська діячка, чемпіонка світу з пара-карате, членкиня правління, організаторка та інструкторка Таборів активної реабілітації. Понад 10 років займається захистом прав людей з інвалідністю, які отримали складні травми спинного мозку і, в наслідок чого, пересуваються за допомогою крісла колісного, зокрема, жінок з інвалідністю. Власна мета Уляни – «включити» тих, хто може працювати, заради тих, хто справді потребує суттєвої підтримки.
Дар’я Касьянова – Національна директорка з розвитку програм Міжнародного благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка» Україна; Голова правління Громадської Спілки «Українська Мережа за права Дитини», яка об’єднує понад 20 національних та міжнародних громадських організацій. Дар’я - експертка з профілактики сирітства (підтримка рідної сім'ї для дитини) та розвитку сімейних форм виховання (усиновлення, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу). За 11 років роботи допомогла знайти сім'ї понад 8000 дітей; брала участь у створенні 47 дитячих будинків сімейного типу та понад 200 прийомних сімей.
Президент Благодійного фонду «Запорука» і засновниця Центру для онкохворих дітей «Дача». У благодійності 13 років. За цей період фонд, який очолює Наталія допоміг родинам онкохворих діток на 70 мільйонів гривень. Головним проектом фонду є Центр «Дача» - будинок, в якому сім’ям не треба розлучатися на час лікування. "Дача" – це справжній дім для всіх маленьких онкопацієнтів України та їхніх родин. Цей центр – єдине місце в Україні, де родини безкоштовно живуть упродовж усього лікування разом із дітьми. За майже 10 років існування «Дача» стала домом, хай і тимчасовим, для понад 1000 дітей. Номінується за підтримку сімей в найскладніший час.
Марина Саприкіна
Ярослава Гресь
Уляна Пчолкіна
Дар'я Касьянова
Наталя Оніпко
Директор МБО «Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua). Експерт в розробці та реалізації соціальних та благодійних проектів. З липня 2012 року Ірина очолила Міждународний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності».
Директор Українського форуму благодійників. З 2005 року Форум об’єднує учасників задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва в Україні і виступає двигуном партнерського руху благодійників.
Головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрист, психолог. Тренер БФ журналу «Единственная».
Голова комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні. Працює у компанії з 1998 року. Очолює комітет з моменту його заснування у 2004 році. Завданнями комітету є втілення цінностей та принципів соціального інвестування глобальної компанії EY на локальному рівні, розробка та реалізація соціальних проектів, в тому числі проектів корпоративного волонтерства. Проекти компанії спрямовано на розвиток та оздоровлення суспільства, а саме: популяризація практик відповідального бізнесу, освітні програми для молоді, ініціативи щодо зменшення негативного впливу на довкілля, благодійні програми.
Телеведуча, куратор соціально-мультимедійного проекту ТСН и журналу VIVA! «Переможці», волонтер і активний організатор яскравих соціальних проектів в країні. Переможець премії «Жінка України 2016» категорії Соціальний вклад.
Маріанна Онуфрик - експерт з питань соціальної політики, кандидат економічних наук, наразі працює на посаді національного координатора проекту з оцінки потреб для розвитку інклюзивної освіти МБФ "Відродження", раніше - керівник Національного офісу з деінституціалізації. Одружена, має 4 дітей.
Тетяна Дружченко - директор Благодійного фонду журналу «Единственная». Тренер, спеціаліст по работі з підлітками кризових категорій.