preloader

АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Голосування

Марина Саприкіна

Марина Саприкіна – керівниця експертної організації Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)”. Марина вже 10 років займається просуванням корпоративної соціальної відповідальності в Україні, що збільшило кількість КСВ проектів в українських компаніях. Додатково у 2014 році ініціювала три унікальних проекти: найбільша приватно-урядова ініціатива "Пакт заради молоді", завдяки якій вже 32000 молодих людей отримали досвід роботи в Україні; "Карта професій", в рамках якої розроблено буклети та уроки кар'єрного консультування для школярів 5-10 класів, і "Дівчата STEM", щоб дівчат в науці та технологіях стало більше.

Ярослава Гресь

Ярослава Гресь – управляючий партнер Gres Todorchuk PR, громадська українська діячка, журналістка, блогер. Ярослава активно займається громадськими та соціальними проектами, а також разом із чоловіком Андрієм Федорів виховує 4-х дітей.

Уляна Пчолкіна

Уляна Пчолкіна – телеведуча, громадська діячка, чемпіонка світу з пара-карате, членкиня правління, організаторка та інструкторка Таборів активної реабілітації. Понад 10 років займається захистом прав людей з інвалідністю, які отримали складні травми спинного мозку і, в наслідок чого, пересуваються за допомогою крісла колісного, зокрема, жінок з інвалідністю. Власна мета Уляни – «включити» тих, хто може працювати, заради тих, хто справді потребує суттєвої підтримки.

Дар'я Касьянова

Дар’я Касьянова – Національна директорка з розвитку програм Міжнародного благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка» Україна; Голова правління Громадської Спілки «Українська Мережа за права Дитини», яка об’єднує понад 20 національних та міжнародних громадських організацій. Дар’я - експертка з профілактики сирітства (підтримка рідної сім'ї для дитини) та розвитку сімейних форм виховання (усиновлення, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу). За 11 років роботи допомогла знайти сім'ї понад 8000 дітей; брала участь у створенні 47 дитячих будинків сімейного типу та понад 200 прийомних сімей.

Наталя Оніпко

Президент Благодійного фонду «Запорука» і засновниця Центру для онкохворих дітей «Дача». У благодійності 13 років. За цей період фонд, який очолює Наталія допоміг родинам онкохворих діток на 70 мільйонів гривень. Головним проектом фонду є Центр «Дача» - будинок, в якому сім’ям не треба розлучатися на час лікування. "Дача" – це справжній дім для всіх маленьких онкопацієнтів України та їхніх родин. Цей центр – єдине місце в Україні, де родини безкоштовно живуть упродовж усього лікування разом із дітьми. За майже 10 років існування «Дача» стала домом, хай і тимчасовим, для понад 1000 дітей. Номінується за підтримку сімей в найскладніший час.

6

Марина Саприкіна

6

Ярослава Гресь

6

Уляна Пчолкіна

6

Дар'я Касьянова

6

Наталя Оніпко

Експерти номінації "СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК"

image
Ірина Гуцал

Директор МБО «Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua). Експерт в розробці та реалізації соціальних та благодійних проектів. З липня 2012 року Ірина очолила Міждународний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності».

image
Поліна Нюхіна

Директор Українського форуму благодійників. З 2005 року Форум об’єднує учасників задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва в Україні і виступає двигуном партнерського руху благодійників.

image
Любов Лоріашвілі

Головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрист, психолог. Тренер БФ журналу «Единственная».

image
Наталія Теленкова

Голова комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні. Працює у компанії з 1998 року. Очолює комітет з моменту його заснування у 2004 році. Завданнями комітету є втілення цінностей та принципів соціального інвестування глобальної компанії EY на локальному рівні, розробка та реалізація соціальних проектів, в тому числі проектів корпоративного волонтерства. Проекти компанії спрямовано на розвиток та оздоровлення суспільства, а саме: популяризація практик відповідального бізнесу, освітні програми для молоді, ініціативи щодо зменшення негативного впливу на довкілля, благодійні програми.

image
Соломія Вітвіцька

Телеведуча, куратор соціально-мультимедійного проекту ТСН и журналу VIVA! «Переможці», волонтер і активний організатор яскравих соціальних проектів в країні. Переможець премії «Жінка України 2016» категорії Соціальний вклад.

image
Маріанна Онуфрик

Маріанна Онуфрик - експерт з питань соціальної політики, кандидат економічних наук, наразі працює на посаді національного координатора проекту з оцінки потреб для розвитку інклюзивної освіти МБФ "Відродження", раніше - керівник Національного офісу з деінституціалізації. Одружена, має 4 дітей.

image
Тетяна Дружченко

Тетяна Дружченко - директор Благодійного фонду журналу «Единственная». Тренер, спеціаліст по работі з підлітками кризових категорій.