preloader

Правила

Правила проведення голосування Конкурсу «Жінка України 2019»

Організатор Конкурсу:

Організатором Конкурсу «Жінка України 2019» (далі – Конкурс) є ТОВ «Едіпресс Україна» (надалі за текстом Організатор: м. Київ, вул. Спаська 24/15, тел. (044) 498-98-80), видавець журналу «Единственная» (надалі за текстом Журнал), (журнал виходить із періодичністю один раз на місяць). Терміни проведення Конкурсу: з 01 жовтня 2018 року по 01 квітня 2019 року включно по всій території України, крім території проведення АТО, а також АР Крим.

Процедура голосування конкурсу «Жінка України 2019» піддається верифікації міжнародної аудиторської компанії BDO. 

Кожен етап голосування перевіряється міжнарожною аудиторською компанією BDO
1. Правила проведення голосування першого етапу Конкурсу:

1. 1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог законодавства України.

1.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшої дії Правил остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу.

1.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Організатором протягом усього терміну проведення Конкурсу. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Конкурсу.

2. Загальні положення

2.1. Метою першого етапу голосування Конкурсу є виявлення уподобань експертної ради щодо жінок, які зробили найбільш вагомий внесок у певній галузі, розвивають та підтримують соціально орієнтовані проекти, впливають на суспільну думку, а також привернення уваги до Журналу та сайту www.edinstvennaya.ua. Конкурс не має на меті безпосереднього отримання прибутку за результатами акції.

2.2. Терміни проведення  першого етапу голосування Конкурсу  з 01 жовтня 2018 року по 31 грудня 2018 року включно.

2.3. Організатор  Конкурсу у своїх діях керується чинним законодавством України, цими Правилами та іншими документами.

2.4. Кількість номінації Конкурсу складає чотирнадцять категорій:

а) Мода та краса

б) Бізнес. Startup

в) Бізнес. Підприємництво

г) Бізнес. Менеджмент

ґ) Психологія та саморозвиток

д) Культура

е) Спорт

є) Здоров’я та медицина

ж) Наука

з) Освіта. Вища освіта

и) Освіта. Середня освіта

і) Шоу-бізнес

ї) Соціальний внесок

й) Натхнення року

За рішенням редакційної колегії можуть бути додані Спеціальні номінації.

2.5. До складу експертної ради Конкурсу входять:

а) в категорії «Мода та краса» – Ангеліна Комарова, Марія Маслій, Ольга Боднар, Ксенія Карпенко, Олена Єфремова, Катерина Кухар, Анастасія Мехеда. Куратор категорії – Наталя Вересюк, головний редактор сайту edinstvennaya.ua, бренд-менеджер «Единственная».

                б) в категоріях «Бізнес. Startup», «Бізнес. Підприємництво», «Бізнес. Менеджмент» –  Інна Катющенко, Катерина Глазкова, Олександр Саврук, Ігор Кабузенко, Нина Левчук, Михайло Котов, Вячеслав Климов. Куратор категорії – Інна Катющенко, президент Edipresse Media Ukraine.

в) в категорії «Психологія та саморозвиток» - Тетяна Петрашова, Кирило Куницький, Олександра Квітко, Євгеній Тичковський, Олена Рихальська, Олена Тараріна. Куратор категорії – Даря Калініна, головний редактор журналу «Юная Леди» та сайту beauty.ua.

г) в категорії «Культура» - Мирослава Макаревич, Андрій Куліков, Кирило Шарапов, Михайло Слабошпицький, Олег Пінчук. Куратор категорії - Мирослава Макаревич, дитяча письменниця, журналіст, головний редактор журналу «Destinations.com.ua».

ґ) в категорії «Спорт» – Ія Андрущак, Вячеслав Сенченко, Олексій Торохтій, Євгеній Левченко, Олександр Денисов. Куратор категорії – Олександр Денисов – спортивний журналіст, телеведучий, директор  телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2».

д) в категорії «Здоров’я та медицина» – Борис Івнєв, Людмила Шупенюк, Катерина Яценко. Куратор категорії – Даря Калініна, головний редактор журналу «Юная Леди» та сайту beauty.ua.

е) в категорії «Наука» - Алла Ємець, Елла Лібанова, Олександра Антонюк, Ольга Броварець, Ігор Манцуров. Куратор категорії – Наталя Вересюк, головний редактор сайту edinstvennaya.ua, бренд-менеджер «Единственная».

є) в категорії «Освіта. Вища освіта» - Олександр Саврук, Ольга Поркуян, Олександр Востряков, Юрій Рашкевич, Руслан Гурак. Куратор категорії – Оксана Шевченко, головний редактор сайту 4mama.ua.

ж) в категорії «Освіта. Середня та молодша школа» - Олександр Єлькін, Тетяна Стус, Олексій Греков, Оксана Макаренко, Макс Бакшаєв, Пауль Пшеничка. Куратор категорії – Оксана Шевченко, головний редактор сайту 4mama.ua.

з) в категорії «Шоу-бізнес» - Сергій Картина, Дмитро Феліксов, Андрій Ногін, Іванна Слабошпицька, Марта Середа.Куратор категорії – Наталя Власюк, керівник event-відділу Edipresse Media.

і) в категорії «Соціальний внесок»  –Ірина Гуцал, Любов Лоріашвілі, Наталія Теленкова, Поліна Нюхіна, Соломія Вітвіцька, Маріана Онуфрик. Куратор категорії – Тетяна Дружченко, директор БФ «Единственная»

и)  в категорії «Натхнення року» рада кураторів проекту у складі: Інни Катющенко, Оксани Шевченко, Тетяна Дружченко, Наталії Вересюк, Наталії Власюк, Дар’ї Калініної спільно з редакціями журналу «Единственная» та сайту edinstvennaya.ua, прийняли рішення присвятити категорію параолімпійкам, спортсменкам, що гідно відстояли Україну на минулих параолімпійских іграх.

Голосування та право на участь у першому етапі голосування Конкурсу.

3.1. У період з 01 жовтня 2018 року по 31 грудня 2018 року включно впродовж першого етапу голосування особи, що входять до складу експертної ради Конкурсу, за допомогою опитування шляхом анкетування проводять оцінювання номінантів у кожній з категорій, що претендують на перемогу у відповідній номінації Конкурсу «Жінка України 2019 року» за наступними критеріями (крім номінації «Бізнес» та номінації «Натхнення року»):

 а) особа досягла видатних результатів у професійній / соціальній діяльності;

 б) особа бере участь у соціально орієнтованих проектах України;

 в) особа дійсно сприяє вирішенню проблем галузі / формує стандарти і тренди;

 г) особа є визнаною засобами масової інформації та суспільством.  

В номінації «Бізнес» – за наступними критеріями:

а) особистість номінанта як приклад для інших жінок (успішність, цілісність, лідерство, цінності);

б) значимість бізнесу для суспільства та економіки;

в) вплив номінанта на розвиток галузі;

г) успішність проекту.

Номінація «Натхнення року» не приймає участі в першому етапі голосування.

3.2 За результатами  першого етапу голосування визначається по 5 номінантів у кожній з категорій, які набрали найбільшу кількість балів від представників експертної ради. У випадку, якщо номінанти набирають однакову кількість балів і неможливо визначити лише 5 переможців, кількість номінантів коригується за рішенням експертної ради.

Оцінювання проводиться за шкалою від «0» до «5», де «0» –  «не відповідає критерію», «5» – «максимально відповідає критерію».

Максимальна кількість балів, яку може отримати номінант за результатами голосування експертної ради, – 105 балів (по 5 балів за кожний критерій від кожного з 5-7 членів експертної ради у кожній категорії).

3.3. Всі Учасники першого етапу голосування Конкурсу, беручи в ньому участь, погоджуються з цими правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх. Учасники також підтверджують, що ознайомлені зі своїми правами та дають згоду ТОВ «Едіпресс Україна» та партнерам Конкурсу на надання, внесення в базу та обробку персональних даних відповідно до ч. 2 ст. 32 Конституції України та абз. 5. ч. 1 ст. 2, п. 1. ч. 2 ст. 7, п. 1. ч. 1. ст. 11, Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI з комерційною метою.

3.3.1. Будь-які онлайн-інструменти, котрі дозволяють покращити рейтинг номінанта, з метою накручування кількості голосів,  вважаються незаконними і  Організатор має право зняти та/або не враховувати такі голоси, не повідомляючи про це номінанта.  

1 акаунт facebook може віддати свій голос за 1 номінанта протягом 24 годин лише 1 раз.

4. Визначення ТОП-5 номінантів кожної категорії першого етапу голосування Конкурсу «Жінка України 2019».

4.1. Підрахунок голосів за голосуванням здійснюється Організатором Конкурсу до 12:00 31 грудня 2018 року включно.

4.2.  До наступного етапу потрапляють номінанти – переможці першого етапу в кожній з категорій Конкурсу «Жінка України 2019», які набрали найбільшу кількість балів за результатами голосування.

4.3 ТОП-5 в категорії «Натхнення року» вибираються експертною радою Конкурсу «Жінка України 2019» спільно з редакціями журналу «Единственная» та сайту edinstvennaya.ua.

5. Правила проведення голосування другого етапу Конкурсу та підведення підсумків Конкурсу:

5. 1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог законодавства України.

5.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшої дії Правил остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу.

5.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Організатором протягом усього терміну проведення Конкурсу. Такі зміни / доповнення вступають у силу з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Конкурсу.

6. Загальні положення проведення голосування другого етапу Конкурсу та підведення підсумків Конкурсу

6.1. Метою організації другого етапу Конкурсу є виявлення уподобань Читачів щодо жінок, які зробили найбільш вагомий внесок у певній галузі, розвивають та підтримують соціально орієнтовані проекти, впливають на суспільну думку, підведення підсумків Конкурсу, а також привернення уваги до журналу «Единственная» (надалі – Журнал) та сайту www.edinstvennaya.ua. Конкурс не має на меті безпосереднього отримання прибутку за результатами акції.

6.2. Терміни проведення  другого етапу голосування Конкурсу  з 21 січня 2019 року по 01 квітня 2019 року включно.

Етапи проведення другого етапу голосування та підведення підсумків Конкурсу:

- розміщення інформації про Конкурс у журналі, на сайті Журналу www.edinstvennaya.ua, а також на сайті woman.edinstvennaya.ua.;

- розміщення інформації щодо номінантів Конкурсу на сайті woman.edinstvennaya.ua та публікація інформації щодо номінантів Конкурсу в Журналі;

- проведення голосування за номінантів Конкурсу в кожній з категорій читачами Журналу;

- визначення переможців Конкурсу за сукупною оцінкою голосування експертної ради та читачів Журналу;

- проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу «Жінка України 2019 року» до 20 квітня 2019 року.

6.3. Відповідальність за проведення Конкурсу та визначення підсумків Конкурсу несе Комісія. Організатор  Конкурсу у своїх діях керується чинним законодавством України, цими Правилами та іншими документами.

7. Розміщення інформації про Конкурс

7.1. Другий етап Конкурсу полягає у визначенні «Жінка України 2019» за процедурою, викладеною в цих правилах. Вибір проводиться читачами Журналу та відвідувачами сайту Журналу між номінантами у кожній з 14 категорій – номінантів, визначених під час першого етапу голосування Конкурсу. Фотозображення жінок у кожній з 14 категорій розміщуються на сайті woman.edinstvennaya.ua.

7.2. Розміщення інформації про Конкурс відбувається шляхом повідомлення аудиторії про Конкурс та публікування фотографій жінок, обраних під час проведення першого етапу голосування.

7.3. Інформування аудиторії здійснюється шляхом публікування повідомлень про Конкурс, його зміст та порядок участі на сайті woman.edinstvennaya.ua.

8. Голосування та право на участь у другому етапі голосування Конкурсу

8.1. У період з 21 січня 2019 року по 01 квітня 2019 року  (до 12 години дня)  впродовж другого етапу голосування читачі Журналу та відвідувачі сайту Журналу шляхом  інтернет-голосування на сайті Журналу woman.edinstvennaya.ua віддають свої голоси кожній з жінок-номінантів у 14 категоріях, що претендують на звання  «Жінка України 2019» за результатами першого етапу голосування.

Бали номінантам нараховуються Читачами шляхом ранжування за наступною схемою:

1 місце – 50 балів,

2 місце – 40 балів,

3 місце – 30 балів,

4 місце – 20 балів,

5 місце – 10 балів.

Кількість голосів, які Читачі впродовж другого етапу голосування можуть віддати за номінантів  Конкурсу  з однієї IP-адреси, – 1 голос за одну жінку в кожній з 14 категорій протягом однієї доби.

8.1.1. У разі виходу у другий етап більшої кількості намінантів, через однокову кількіть отриманих в першому етапі балів. Кількість балів за другий етап онлайн-голосування відповідно нараховується наступним чином:

- 6 номінанток в категорії (1 місце – 60 балів, 2 місце – 50 балів, 3 місце – 40 балів, 4 місце – 30 балів, 5 місце – 20 балів, 6 місце - 10 балів);

- 7 номінанток в категорії (1 місце – 70 балів, 2 місце – 60 балів, 3 місце – 50 балів, 4 місце – 40 балів, 5 місце – 30 балів, 6 місце - 20 балів, 7 місце - 10 балів).

8.2. За результатами другого етапу  Інтернет-голосування  Організатори Конкурсу в період з 01 квітня 2019 року по 09 квітня 2019 року приймають остаточне рішення та визначають одну жінку в кожній з 14 категорій, які набрали найбільшу кількість голосів за сукупною оцінкою голосування експертної ради та читачів Журналу.

8.3 Усі Учасники другого етапу голосування Конкурсу, беручи в ньому участь, погоджуються з цими правилами та зобов'язуються дотримуватися їх і виконувати. Учасники також підтверджують, що ознайомлені зі своїми правами та дають згоду ТОВ «Едіпресс Україна» та партнерам  Конкурсу на надання, внесення в базу та обробку персональних даних відповідно до ч. 2 ст. 32 Конституції України та абз. 5. ч. 1 ст. 2, п. 1. ч. 2 ст. 7, п. 1. ч. 1. ст. 11, Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI з комерційною метою.

9. Підведення підсумків голосування.

9.1. Підрахунок голосів другого етапу голосування Конкурсу здійснюється Організатором Конкурсу до 12:00 09 квітня 2019 року включно.

9.2. Імена лідерів 2 етапу голосування розміщуються на сайті woman.edinstvennaya.ua.

9.3. Для вручення Премії Конкурсу «Жінка України 2019» Організатор проводить Церемонію нагородження переможців в один із днів у період до 20 квітня 2019 р.

9.4. Імена переможців Конкурсу за сукупною оцінкою голосування експертної ради та читачів Журналу розміщуються на сайті woman.edinstvennaya.ua у період до 20 квітня 2019 р.

9.5. Кожний голосуючий має право стати учасником розіграшу подарунків від Організатора Конкурсу.

Переможці розіграшу визначаються за допомогою програми random. Усього визначається 3 переможці розіграшу. Розіграш проводиться серед всіх хто прийняв участь у голосуванні у період з 21 січня 2019 року по 01 квітня 2019 року включно по всій території України, крім території проведення АТО, а також АР Крим, для всіх повнолітніх дієздатних осіб, які взяли участь у другому етапі голосування Конкурсу на сайті Журналу. Переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку шляхом особистого повідомлення в ОП соцмережі до 05 квітня 2019 року. 

Для отримання подарунку переможець розіграшу повинен особисто забрати подарунок протягом 7 (семи) робочих днів з дати надсилання повідомлення Організатором розіграшу за адресою:  04070 Київ, вул. Спаська, 24/15, ТОВ «Едіпресс Україна» (в робочі дні з понеділка по п’ятницю). Для отримання подарунку переможець повинен мати при собі оригінал паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.  

Якщо учасник розіграшу, який  мав право на отримання подарунку, не звернувся до Організатора розіграшу та не надав необхідні документи у порядку, визначеному в цих Правилах, протягом 7 (семи) робочих днів з дати оголошення переможців розіграшу Організатором, він втрачає право на отримання подарунку.

9.6. Подарунками розіграшу серед учасників другого етапу голосування Конкурсу є: 

- квитки на відвідування Церемонії нагородження переможців Конкурсу «Жінка України 2019» у період до 20 квітня  2019 р. (всього 6 квитків, по 2 шт. кожному переможцю розіграшу).  Грошовий еквівалент Подарунку не  надається.